331431072_23854134799980290_6885921040572615155_n

MYSTICAL FAYA

PIERWSZY RAZ W POLSCE! 💚🎶

🇫🇷 Mystical Faya od kilku lat koncertuje na scenach Francji i Europy. Nawet jeśli czerpie inspiracje z reggae i soulu, grupa wykuwa własną tożsamość i eksperymentuje bez barier.
🌿Wiosną 2023 roku Mystical promuje swój nowy album „Brighter Days”. Dzięki tej oryginalnej, bogatej i różnorodnej produkcji mieszkańcy Besançon odkrywają przed nami nowe oblicza. Mystical Faya to także wyjątkowy głos wokalisty Loïc, chórki i wpadające w ucho melodie. Grupa wyróżnia się w krajobrazie reggae, skupiając eklektyczną publiczność.

Cantarsis – Pieśni Znalezione w Sercu

Pieśni Medycyny, które od wieków są śpiewane w celu przywołania równowagi żywiołów w naturze, z których złożona jest również ludzka istota. Dzięki mocy intencji, słów oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy możliwość samouzdrawiania lub uzdrawiania innych używając muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.
🦚 Wiele z tych pieśni zawiera intencję wdzięczności dla Matki Natury, Ognia, Ziemi, Wody, Powietrza, Nieba, Gwiazd, Księżyca, Roślin i Zwierząt, która przypomina nam, że jesteśmy nieustannie połączeni ze wszystkim, co istnieje w niekończącym się tańcu Wszechświata. Wdzięczność otwiera nasze serca i pomaga nam wspiąć się wyżej, na kolejny poziom spirali naszej świadomości.
To kompozycje własne, pieśni innych autorów, pieśni pochodzące z różnych czasów, miejsc i tradycji. Pieśni mocy niosą niezwykłe pokłady miłości, radości, nadziei, światła, przestrzeni, są wsparciem dla ducha i ciala. Są łącznikiem z boskim i ziemskim pierwiastkiem. Śpiewamy pieśni w wielu językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, quechua, sanskrycie i lakota. Jesteśmy zaszczyceni możliwością kontynuowania tej pięknej i jakże ważnej dla gatunku ludzkiego tradycji.
🌿 KRĄG PIEŚNI SERCA
Pieśni serca są nośnikiem znanych naszym przodkom prawd i mądrości, które zostały zapomniane, lub zepchnięte na margines przez trendy współczesnej cywilizacji. Dzięki intencjom, wibracji muzyki oraz informacji przekazywanej poprzez słowa powraca do nas wiedza zapisana w naszych genach, wiedza naszych przodków dotycząca porządku Wszechświata, ludzkiej w nim roli i odpowiedzialności.
Krąg rozpocznie nieskomplikowana rozgrzewka naszych głosów. Następnie wzniecimy energię pieśni by popłynąć wspólnie na falach ich wibracji.
🌿🌿Dla uczestników będą przygotowane wydruki słów. 🌿🌿
346536690_23854362152270290_3120895622224945085_n
346062289_949376716187357_2416219698773326269_n

Łukasz Dembiński

Łukasz Dembiński – Handpans & Drums jest perkusjonalnym muzykiem, promotorem muzycznym i podróżnikiem. Założyciel zespołu Foliba Music, pasjonat bębnów i instrumentów perkusyjnych a w szczególności bębnów afrykańskich. Najczęściej grający na djembe, congach, cajonie, gicie (calabash), dundunach i handpanach. W ciągu ostatnich 15 lat z zespołami Foliba, Zebra, ŜANĜO i Ngomads zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Słowacja, Irlandia, Niemcy, Austria, Teneryfa, Maroko, Mołdawia, Zanzibar, Tanzania). Swoim solowym koncertem uświetnił warszawską edycję TEDx.

Podczas Festiwal Kocham Cię, z Łukaszem gościnnie wystąpi Filip Filipiuk 💚

Poza działalnością koncertową, prowadzi liczne warsztaty gry na afrykańskich bębnach współpracując z firmami i instytucjami kultury w całym kraju. Obecnie zafascynowany brzmieniem handpanów rozwija swój autorski, solowy projekt. 16 grudnia 2022 roku ukazał się jego pierwszy solowy, studyjny album pt. „a few stories about something”. Koncertuje solowo oraz równolegle współtworzy i występuje z zespołem Foliba i trio Ngomads.

Łukasz wraca do nas z nową płytą, tym bardziej nie może Was zabraknąć 😊

ShataQS

WEDA to trzecia autorska płyta ShataQS, będąca opowieścią o głębokich podróżach w poszukiwaniu siebie pod warstwą swych postaci. Jest pięknym dopełnieniem ciepło przyjętego Fenix’a, który swą treścią mocno namawia do podjęcia próby zrzucenia noszonych przez nas kostiumów i powrotu do bycia człowiekiem. Weda natomiast zaprasza słuchacza w jeszcze głębsze poszukiwania, sięgając czasem do ciemnych zakamarków własnej psychiki. To głębokie spojrzenie w swoje korzenie, w schematy rodowe, w szukanie przepływu i przywracanie wiedzy komórkowej. Konfrontowanie swoich cieni, szukanie i odkrywanie kobiecości, przebudzanie swojej dzikiej natury to jedne z wielu tematów poruszanych na płycie.
Podobnie jak FENIX płyta WEDA napisana jest w języku polskim, w przyjaznym dla człowieka stroju A= 432Hz.

Wystąpią w składzie:
✨ ShataQS – lead wokal oraz bębny Dundun
✨ Maciek czemplikmusic – gitara
✨ Bartek Chojnacki – kontrabas
✨ Sławek Berny – instrumenty perkusyjne
✨ Dominik Klimczak – zestaw perkusyjny
✨ Kasia Pakosa – wokal wspierający/chórek
✨ Michał Rudaś – wokal wspierający/chórek

“Jest to dla mnie bardzo ważna płyta gdyż w pewnym sensie domyka ona moją kilkuletnią fenix’ową podróż. Kiedy człowiek życzy sobie zmiany, wszechświat organizuje wszelkie okoliczności by tych zmian dokonać. Od człowieka jednak zależy czy zauważy znaki, sygnały i będzie wystarczająco odważny by z nich skorzystać, gdyż zmiany nie bywają łatwe.” ~ ShataQS

347828460_560542589594345_3265031749907658002_n