W samym sercu pięknej przyrody nieopodal Kluczborka, przy brzegu malowniczego Zalewu Brzózki, stoi drewniany gród rycerski, zwany Grodem Byczyna. Sam gród stylizowany jest na średniowieczną warownię, wznoszoną przez sześciometrowe modrzewiowe mury , na które możecie się wspiąć i podziwiać festiwalowy krajobraz. To właśnie tutaj natura łączy się z obszarem wzrostu. Pełni pasji prelegenci, wyjątkowi artyści i niepowtarzalni rzemieślnicy współtworzą magiczny klimat Festiwalu Kocham Cię.

Rodzinna atmosfera –  wspierająca, przyjazna, bezpieczna.
Z uważnością na praktykę i wiedzę spotkasz sześć  żywiołowych scen:

SCENA OGIEŃ

Na dziedzińcu Grodu Rycerskiego stoi SCENA OGNIA. Odbywają się tu wartościowe wykłady i warsztaty. Wieczorami zaś, dziedziniec zaprasza pod gwieździstą kopułę  w magiczną przestrzeń koncertów. Wystąpili tu min. Bajarz spod Zamku, ShataQS, Paprodziad, Gooral, Laboratorium Pieśni, Damian Syjonfam, Jarecki, Niburu, Surtarang, Kilka Czułości, Pachamama Band i wielu innych. Artystów tegorocznej edycji sprawdzisz tutaj <<<

SCENA ZIEMIA

W jednej z grodowych izb odnajdziecie SCENĘ ZIEMII – za tymi drzwiami kryje się mistyczna wiedza przodków, znana wcześniejszym cywilizacjom, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Tutaj odbywa się większość wykładów i prezentacji edukacyjnych.

SCENA WODY

Idąc wzdłuż grodzia, za szuwarami i magiczną kładką odnajdziecie SCENĘ WODY. To urokliwa przestrzeń, gdzie natura zaprasza do zanurzenia się w sobie, podczas oczyszczających kręgach i sesji. Kropla drąży skałę.

SCENA SERCE

Wychodząc na polanę z daleka słychać jak bije SCENA SERCA! Niech prowadzi Cię śmiech i radość najczystszej esencji życia! Tu bawią się nasze dzieci, przyszłość naszej planety, to dla nich zapraszamy doświadczonych edukatorów i opiekunów przestrzeni, którzy wspierają najmłodszych w kochamciowych przygodach.

SCENA POWIETRZE

Idąc dalej przez polanę, w wirze rozdmuchanego siana, wibruje roztańczona SCENA POWIETRZA . Z każdym oddechem, każdym tanecznym krokiem, wznosisz się wyżej. Wirując w tańcu, twoja intencja wspierana przez wiatr, poniesie się daleko! Wieczorami na scenie, przestrzeń unosi się w rytmach melodyjnych mixów i zaczarowanych dźwięków!

SCENA ETER

Tuż przy brzegu Zalewu Brzózki, pośród wysokich drzew – stoi SCENA ETER. To przestrzeń, które otwiera nasze serca i umysły na nowe doświadczenia i poziomy istnienia. Uwolniona energia podczas praktyk, prowadzi nas w podróż do najgłębszych zakątków naszej duszy, odkrywając przed nami nowe horyzonty duchowej wiedzy.

NOCLEG

W cenie biletu masz dostęp do pola namiotowego, prysznice, umywalki oraz toalety.

Zobacz co działo się na poprzedniej edycji!

Adres Festiwalu Kocham Cię:

Gród Rycerski w Byczynie, Biskupice 58, 46-220 Biskupice, woj. opolskie

Zachęcamy również do przekazywania sobie wzajemnie możliwości wspólnych przejazdów na naszej Facebookowej Grupie.

Nie zwlekaj!

Zamów swój bilet już dziś 🙂

Kup Bilet