fbpx

Partnerzy

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chcesz z nami współtworzyć festiwal zapraszamy do kontaktu: festiwalkochamcie@gmail.com

Portal Odkrywamy Zakryte - patron medialny

Powstał z myślą o wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju społeczności, którą tworzą ludzie ciekawi świata, pragnący poszerzać swoje horyzonty i odkrywać prawdę o naszym świecie. Ideą, która przyświecała powstaniu portalu, było stworzenie niezależnego miejsca, w którym bez obaw o krytykę i blokowanie niewygodnych treści, będziemy dostarczać czytelnikom ciekawych i intrygujących materiałów. Różnorodna tematyka sprawia, że każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Uświadom to Sobie

Poprzez zmianę myślenia, odczuwania możemy dokonać pozytywnej przemiany naszego losu. Bardzo ważne jest oczywiście również działanie. Wszystko to składa się na efekt końcowy jakim jest nasza rzeczywistość.
A więc… uświadom to sobie i stwórz piękną projekcję swojej rzeczywistości!

Fundacja Stań Się Zmianą

Wyobraź sobie społeczeństwo zjednoczone ponad podziałami, w których relacje między ludźmi opierają się na wzajemnym szacunku i harmonijnym współistnieniu z naturą. Wierzymy, że przekształcenie rzeczywistości w tym kierunku jest możliwe, a zmianę należy zacząć od siebie. Jeżeli podzielasz tę perspektywę, dołącz do nas i bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie! Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi, organizacjami pozarządowymi, firmami i instytucjami, które tak jak my działają na rzecz podnoszenia świadomości, promują zrównoważony rozwój oraz zdrowy styl życia oparty na wzajemnym szacunku i harmonii z naturą.

Telewizja VTV Studio

Witaj na moim kanale!

Ważny jest dla mnie człowiek – ważny jesteś Ty!

Fundacja Blue Flame

Fundacja Blue Flame jako misję przyjęła kojarzenie osób z duchowymi przewodnikami, by poprzez poznanie różnych technik duchowych , mogli wybrać swoją ścieżkę rozwoju.
Zapraszamy chętnych do włączenia się w nasze działania, by obudzić jak najwięcej tych, którzy szukają swojej ścieżki a z różnych przyczyn (finansowych, organizacyjnych , logistycznych, itp) stoją przed ścianą własnych wątpliwości.

marka RONIC - Sponsor

Marka RONIC od ponad 25 lat specjalizuje się w propagowaniu zdrowych metod żywienia.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image