Gród Byczyna
22-25.08.2024

Anna Keppel-Płatek

Certyfikowana Terapeutka KODU EMOCJI wg amerykańskiej metody dr Nelsona. Pracuje z podświadomością na poziomie energetycznym. Zajmuje się uwalnianiem z ciała traumatycznych przeżyć i zablokowanych emocji, które są powodem wielu chorób i dolegliwości. Prowadzi indywidualne sesje Kodu Emocji, dzięki którym można odzyskać szczęście oraz zdrowie psychiczne i fizyczne. Organizuje weekendowe warsztaty energetyczne ANNCODE YOUR LIFE z uwalnianiem emocji, poranną praktyką Qigong, medytacją, ćwiczeniami oddechowymi, „kąpielą leśną” i ceremonią dźwięku. Pisze książkę pt. „Od Korporacji do Przebudzenia “, gdzie opisuje swoją ścieżkę samorozwoju i rozwoju duchowego, która doprowadziła ją do Kodu Emocji. Od wielu lat fascynuje się szeroko pojętym uzdrawianiem naturalnym (medycyna chińska, homeopatia, ziołolecznictwo, aromaterapia).

temat wystąpienia

Kod Emocji – uwalnianie emocji – Jak wspomóc swoje serce

opis wystąpienia

Wg amerykańskiej metody KODu EMOCJI dr Nelsona, traumatyczne przeżycia i trudne emocje blokują się w naszych organach, doprowadzając do zastojów energetycznych, przez co narządy przestają się skutecznie regenerować. Oprócz emocji własnych, przejmujemy również emocje od innych – zwłaszcza od matki w życiu prenatalnym. Podobnie jak kolor oczu, włosów, cechy charakteru czy choroby genetyczne, dziedziczymy również traumy i zablokowane emocje od naszych przodków. Emocje te można z ciała uwolnić. Podczas wykładu zostaną przedstawione przykłady z moich sesji Kodu dotyczące „cudownych uzdrowień”. W ramach prelekcji zostanie też przeprowadzona pokazowa sesja Kodu Emocji na wybranych z widowni uczestnikach (najchętniej z bólem). Poprowadzę również dla wszystkich medytację uzdrawiającą nasze serce /koherencję serca i uwolnimy grupowo emocje z muru wokół serca.

Im jesteśmy starsi, tym większy jest nasz bagaż doświadczeń, więcej blokad i dlatego częściej chorujemy. Problemy natury psychicznej, manifestują się w naszych ciałach, powodując dolegliwości fizyczne. Pracując z podświadomością na poziomie energetycznym oraz posługując się tabelą 60u emocji stworzoną przez dr Nelsona – terapeuta Kodu Emocji jest w stanie namierzyć zablokowane emocje oraz traumatyczne zdarzenia za pomocą testu kinezjologicznego. To nie rozum, a ciało pokazuje nam odpowiedzi z podświadomości. Kod Emocji ma wiele wspólnego nie tylko z fizyką kwantową, ale również z tradycyjną medycyną chińską, która zakłada, że ciało i umysł tworzą jedność czułą na emocje w przeciwieństwie do kultury zachodniej, wg której człowiek kieruje się albo logiką, albo emocjami. Jeśli emocje nie przepływają przez nas łagodnie, a blokują się, wtedy odbija się to na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Wg TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) emocje są ruchem energii życiowej Qi w ciele i wiążą się z konkretnymi organami analogicznie jak w tabeli dr Nelsona. Organy przestają się same regenerować, gdy wystąpią zakłócenia w przepływie energii z kanałów energetycznych do organów.