Gród Byczyna
22-25.08.2024

Filip Filipiuk

Jest artystą, muzykiem, wizjonerem, budowniczym. Na co dzień zajmuje się kreowaniem przestrzeni w górach Izerskich “Świecie Nasz” – dla magicznego bycia w Naturze, poczucia głębokiego spokoju i zjednoczenia z Matką Ziemią. Od dziesięciu lat pracuje z Roślinami Mocy w tradycjach z Ameryki Północnej i Południowej. Jest to dla Niego ścieżka niekończącej się nauki, nieustannego poznawania siebie i wzrastania, by stawać się coraz lepszą wersją siebie.

🦅Jest członkiem międzynarodowej Mamalacta Orchestra, która gra muzykę do plenerowych ceremonii Star Dance. Od pięciu lat regularnie prowadzi Ceremonie Szałasu Potu, z błogosławieństwem medicine woman z Ekwadoru – Carmen Vicente które otrzymał po ukończeniu Vision Quest (4-, 7-, 9- i 13-dniowego odosobnienia w górach). Od młodych lat praktykuje buddyzm tybetański.

Odkąd pamięta w Jego życiu obecna jest muzyka. Jestem multiinstrumentalistą i wokalistą. Wraz z Anią Buczek tworzy zespół Cantarsis śpiewający pieśni medycyny. Jego serce wypełnia wdzięczność, że może dzielić się dźwiękami wypełnionymi miłością i intencją, rozświetlającymi ciemności i balansującymi energię wewnątrz i na zewnątrz.”

🌬Więcej o Filipie i jego pracy znajdziecie tu: Spotify: https://open.spotify.com/artist/0HXShSyI0geZzFtpFnq1rO?si=0LOA1et0RReeRg83hI4aWA
YT: https://youtube.com/@cantarsis640?si=bNdPdGlUGXolTnSb

temat wystąpienia

Krąg Pieśni Serca

opis wystąpienia

“Krąg Pieśni Serca” Pieśni serca i muzyka mocy od niepamiętnych czasów spełniają w ludzkim życiu rolę lekarstwa dla duszy i ciała. Mantry, modlitwy i pieśni tego rodzaju były i są śpiewane z intencją oczyszczenia ciała i duszy z ociężałości, choroby, a także z intencją transformacji przeszkadzających myśli oraz emocji – lęku, poczucia winy, smutku, bezsilności, gniewu, rozpaczy – w emocje pozytywne : radość, zaufanie, spokój, miłość, wdzięczność i przywrócenia w ten sposób stanu równowagi na każdym poziomie ludzkiego istnienia.
✨Pieśni serca są nośnikiem znanych naszym przodkom prawd i mądrości, które zostały zapomniane lub zepchnięte na margines przez trendy współczesnej cywilizacji. Dzięki intencjom, wibracji muzyki oraz informacji przekazywanej poprzez słowa powraca do nas wiedza zapisana w naszych genach, wiedza naszych przodków dotycząca porządku Wszechświata, ludzkiej w nim roli i odpowiedzialności.
🌻Pieśni mocy niosą niezwykłe pokłady miłości, radości, nadziei, światła, przestrzeni, są wsparciem dla ducha i ciała. Są łącznikiem z boskim i ziemskim pierwiastkiem. Przypominają nam, ze nasze życie i nasze serca istnieją pomiędzy Ziemią a Niebem, zawierają w sobie uzupełniające się i wspierające energie. Pieśni mocy uruchamiają w ciele wibracje, które zapraszają do tańca, do radosnej ekspresji energii istnienia pochodzącej od miłości.
🌊Wspólnie wzniecimy energię tych pieśni by popłynąć wspólnie na falach ich wibracji.
👉Przyniosę wydruki słów przygotowane dla uczestników.
🔥Usiądziemy dookoła ognia aby śpiewać pieśni serca z różnych kierunków i tradycji. Mocą naszych głosów i naszych serc połączymy się i popłyniemy na falach wibracji medycyny pieśni.”