Gród Byczyna
22-25.08.2024

Joanna E. Kaszuba

Jest psychologiem wspierania rozwoju, a także facylitatorem Totalnej Biologii. Prowadzi sesje indywidualne, szkolenia i warsztaty w temacie PsychoBiologii. Fascynuje Ją fakt jak zachowania i emocje rodziców, wpływają na zdrowie Ich dzieci. Sama jest mamą 27latki i 8 latka, po przebytej chorobie nowotworowej. Dzisiaj wspiera innych rodziców w powrocie do dobrostanu, bo wie – po kilku tysiącach odbytych sesji – że dzieci mocno reagują na to, co dzieje się w głowach rodziców. Jej podejście skupia się nie tylko na wyeliminowaniu symptomów, lecz także na znajdywaniu źródła problemu, co prowadzi do trwałych zmian w życiu rodziny. W przypadku rodziców zgłaszających trudności z dziećmi, często kładzie nacisk na pracę z matkami, uwzględniając ich podświadome lęki i schematy. Zauważyła, że gdy matka zadba o swoje własne potrzeby, nauczy się akceptować siebie oraz zrozumie źródło i zastosuje wskazane techniki, dziecko szybciej zdrowieje. Dzieci zawsze nam coś pokazują. Chcą nas uratować. Nauczmy się ich języka miłości.
www.joannakaszuba.pl
https://www.facebook.com/JoannaEKaszubaPsychobiologia/

temat wystąpienia

Odkryj Związek Między Twoimi Emocjami a Zdrowiem Twojego Dziecka

opis wystąpienia

Zapraszam obecnych i przyszłych rodziców. W ramach tego warsztatu nie tylko zdobędziecie cenne informacje teoretyczne, ale także będziecie mieć okazję uczestniczyć w praktycznych ćwiczeniach, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć dziecko i siebie, bo tu chodzi o Was. Poruszymy temat Psychologii i Podświadomości, a także pracy z wewnętrznym dzieckiem. Intencją warsztatu jest uświadomienie rodzicom ich niezwykłych możliwości, aby dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo.
Ten warsztat odkryje przed rodzicami prawdziwą przyczynę zachowań i zachorowań dziecka. W trakcie spotkania przedstawione zostaną prawdziwe historie w pracy z rodzicami, którzy zgłosili dzieci z problemami. Wyjaśnione też zostanie na przykładach, dlaczego rodzic jest najlepszym panaceum dla swojego dziecka. Przekazana będzie wiedza o tym, jak formułować właściwe pytania, które mogą być kluczem do znalezienia rozwiązania.