Gród Byczyna
22-25.08.2024

Karolina Kościańska-Daniec

Nazywam się Karolina Kościańska-Daniec i od ponad 9 lat jestem terapeutą, coachem który patrzy na problem klienta z różnych poziomów i na nich pracuję. Przez lata wypracowałam swój własny styl pracy, w którym łączę różne techniki takie jak Psychologia Zorientowana na Proces, ustawienia systemowe, THL, analizę snów, medytację. Staram się pokazywać ludziom, że nic nie jest oczywiste i wszystko ma szerszą perspektywę również ich życie i to co się w nim przydarza.

Na festiwalu Kocham Cię znajdziesz mnie również we Wiosce Uzdrowicieli w Strefie Terapeutów, której jestem współkoordynatorem i będę tam również prowadziła sesje indywidualne.

https://karolinadaniec.pl/
https://www.instagram.com/danieckarolina/
https://www.facebook.com/danieckarolina

temat wystąpienia

Ustawienia Systemowe

opis wystąpienia

Jeśli czujesz, że chcesz zobaczyć co stoi za Twoim problemem, sytuacją życiową, chorobą, to zapraszam Ciebie do wzięcia udziału w tym warsztacie. Również jeśli chcesz tylko zobaczyć o co chodzi w ustawieniach systemowych, albo po prostu potowarzyszyć innym w ich podróży to także jest miejsce dla Ciebie. Ustawienia systemowe to o metoda, która pozwala dotrzeć do źródła Twojego problemu, z którym borykasz się na co dzień. Najczęściej ustawia się system rodowy, gdyż na poziomie duszy jesteśmy powiązani z losami naszych przodków i zupełnie nieświadomie chcemy przypomnieć o tym, co tam się wydarzyło, a co nie zostało uszanowane. Na Twojej drodze do rozwoju stoi ból, strach, złość, smutek, przytłoczenie, inne emocje, albo ludzie lub sytuacje? Nic nie jest przypadkiem W tle często rozgrywa się historia, która już się wydarzyła, a którą Ty nieświadomie powielasz. Podczas warsztatu opowiem o tym trochę więcej, a chętni będą mogli wziąć udział w ustawieniach.