Gród Byczyna
22-25.08.2024

Krzysztof Myślicki

Krzysztof Myślicki – człowiek (choć niektórzy twierdzą, że kosmita), tata, fizjoterapeuta o holistycznym podejściu, otwartej głowie i sercu. Fascynat i badacz cudownej złożoności ludzkich ciał. W sposób przystępny opowiada o nich oraz na prostych obrazowych przykładach, pozwala doświadczać zależności pomiędzy układami. W swojej pracy wykorzystuje i łączy najróżniejsze metody, formy ruchu i techniki, począwszy od konwencjonalnych, poprzez trening oddechu, elementy Capoeiry, Jogi, ZOGI, kalisteniki po grę na instrumentach i śpiew.

temat wystąpienia

Oddechy do dechy

opis wystąpienia

W tym roku pobawimy się z głosem i przeponą. Porozciągamy to co (z racji na częste siedzenie), dawno nie było rozciągane. Oczywiście nie obędzie się bez opowieści o taśmach anatomicznych, układach tensegracyjnych i cieczach nienewtonowskich, ale bez paniki, brzmi poważnie, ale wytłumaczę wszystko w zabawny i przystępny sposób. Cały rok zbieram energię i pomysły, żeby podczas tego wyjątkowego festiwalu dokonać wyładowania.

Będziemy się ruszać, więc pamiętaj o wodzie i wygodnych ubraniach. Zabierz też matę i dziecięcą ciekawość. w tym roku BARDZO przydadzą się maty lub poduszki do medytacji

Szykuj się na salwy śmiechu, interakcje i zderzenie z moim ADHD. Kto był w zeszłym roku na moim warsztacie „Więzi powięzi”, ten wie, że ciężko opisać, to co się dzieje (spróbuj to opisać w komentarzu), jednak spróbuję… stand up w leżeniu ;-)