Milena Kranik
Milena Kranik
Scena Serce
Wiktor Niedzicki
Wiktor Niedzicki
Scena Serce
Ksawery Pospiech
Ksawery Pospiech
Scena Serce
Wojciech Komosa
Wojciech Komosa
Scena Serce
Makenzie & Michael McPherson
Makenzie & Michael McPherson
Ceremonia / Warsztat ruchowy
Mariusz Graczyk
Mariusz Graczyk
Mantrowanie
Katarzyna Przygoda
Katarzyna Przygoda
Wykład praktyczny
Bartek Fórmanek & Sunneva Birgisdottir
Bartek Fórmanek & Sunneva Birgisdottir
Wykład z elementami warsztatu
Sławomir Gęściak
Sławomir Gęściak
Warsztat ruchowy / Krąg
Olga Behnke, Marcin Cybulski, Grzegorz Palarz
Olga Behnke, Marcin Cybulski, Grzegorz Palarz
Koncert z elementami warsztatu
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Wykład praktyczny
Natalia Zabłocka
Natalia Zabłocka
Warsztat ruchowy
Aleksandra Skomudek
Aleksandra Skomudek
Wykłady praktyczne
David Weidemann
David Weidemann
Wykład / Wykład z elementami warsztatu
Katarzyna Gilgenast
Katarzyna Gilgenast
Warsztat ruchowy
Julita Roszak
Julita Roszak
Warsztaty ruchowe
Krzysztof Kostera
Krzysztof Kostera
Warsztat ruchowy / Pokaz cyrkowy
Katarzyna Węgierska
Katarzyna Węgierska
Warsztat ruchowy
Krzysztof Riewold
Krzysztof Riewold
Warsztat ruchowy
Agata Wójt
Agata Wójt
Warsztat artystyczny
Nitya
Nitya
Wykład praktyczny
Anna i Karol Bielscy
Anna i Karol Bielscy
Wykład z elementami warsztatu
Damian Radziejewski
Damian Radziejewski
Wykład z elementami warsztatu
Ina Liliana Kubas
Ina Liliana Kubas
Wykłady z elementami warsztatu
Antoni Przechrzta
Antoni Przechrzta
Wykład praktyczny
Agata Wiaterek
Agata Wiaterek
Wykład z elementami warsztatu
Weronika Liberska
Weronika Liberska
Wykład / Wykład z elementami warsztatu
Malwina Idzik
Malwina Idzik
Wykład z elementami warsztatu
Martin i Kasia Harmony
Martin i Kasia Harmony
Wykład z elementami warsztatu
Tomasz Tenerowicz
Tomasz Tenerowicz
Wykład z elementami warsztatu
Joanna i Dawid Wilińscy
Joanna i Dawid Wilińscy
Krąg z elementami warsztatu
Bartosz Zadurski
Bartosz Zadurski
Wykład praktyczny
Monika Sylwestrowicz
Monika Sylwestrowicz
Wykład z elementami warsztatu
Anna Kosoń
Anna Kosoń
Warsztat ruchowy
Teatr Jesiotr
Teatr Jesiotr
Warsztaty
Michał Ratajski
Michał Ratajski
Warsztat ruchowy
Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński
Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński
Wykład z elementami warsztatu / Warsztat Ruchowy
Jakub Stąpór
Jakub Stąpór
Wykład teoretyczny
Dariusz Małojło
Dariusz Małojło
Ceremonia Oddechu
Anna Pawluk
Anna Pawluk
Warsztaty
Ewa Mruk
Ewa Mruk
Warsztat / Medytacja
Tomasz Kozdraj
Tomasz Kozdraj
Strefa Dźwięków
Małgorzata Brzoza
Małgorzata Brzoza
Wykłady z elementami warsztatu
Joanna Golińska-Kuhlmann
Joanna Golińska-Kuhlmann
Warsztaty Ruchowe
Miłosz Zaremba
Miłosz Zaremba
Wykład / Medytacja
Izabela Ewa Ołdak
Izabela Ewa Ołdak
Wykład teoretyczny / Wykład z elementami warsztatu