336755514_583704047050749_5179778472387727193_n

Małgorzata Brzoza

Matka, numerolog, autorka książek o numerologii: Esencja Numerologii, Numerologia Związków, Numerologia klucz do poprzednich wcieleń – Kody Reinkarnacji, Słownik Dobrych Słów, Słownik Uczuć i Emocji, MEDYTACJE – Dobra Karma, Biała Magia Słowa, WSPOMNIENIA – Dobra Karma, Biała Magia Słowa, Wielki Numerologiczny Słownik Imion Żeńskich cz.1 i Męskich cz.2,

Nauczyciel numerologii karmicznej, który aktywnie uczy od 26 lat. Praktyk, trener, doradca, lifecoach. Autorka licznych artykułów o numerologii i komunikacji inspiruje klientów i uczniów do samorozwoju, do odkrywania najpiękniejszej wersji samych siebie.

Gosia poprowadzi dla Was dwa warsztaty:
🦚 Numerologia Karmiczna i wewnętrzna Droga Życia w Kodach Reinkarnacji. Co da się odczytać z twojej daty urodzenia?

Na podstawie daty urodzenia zgromadzonych osób zaglądamy w arkana numerologii karmicznej, odkrywamy co zostało nam zapisane w dacie narodzin i jakie są nasze kody startu w tym życiu? Co robiliśmy w poprzednich wcieleniach? Jaki rodzaj komunikacji jest u nas nawykowy? Jakie aspekty siebie chcieliśmy w tym wcieleniu w sobie zharmonizować aby osiągnąć wewnętrzną równowagę.

🦚 Medytacje dynamiczne i transformujące: Skarbiec Rodowy oraz PRACA w polu informacyjnym z dźwiękiem.
Poprowadzę medytację: Skarbiec Rodowy oraz zaproszę uczestników do wspólnej praktyki duchowej i medytacji w ruchu z dźwiękiem.

Tatiana Olejnik

Nauczycielka Gimnastyki Słowiańskiej, poprowadzi ją dla kobiet 💃

O sobie pisze:
Wyrosłam spod skrzydeł Izabeli Jałowieckiej (Kowalik), biorąc po raz pierwszy udział w jej warsztatach w 2017 roku. Sport był obecny w moim życiu od zawsze, bo wyzwalał energię i chęć działania. Poznałam także moc medytacji, relaksacji i aromaterapii, która wzmacnia i nadaje większej głębi mojej duchowo-fizycznej praktyce gimnastyki słowiańskiej. Sama Gimnastyka okazała się zawierać wszystkie szukane przeze mnie cechy, bo w sporcie poza korzyściami dla ciała, zawsze szukałam napełnienia dla ducha. Chcę inspirować do jej praktyki kobiety, czujące w sobie słowiańskie korzenie, które chcą czegoś więcej niż fitness💃.

🦚GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA W KRĘGU KOBIET
– to zbiór prostych ćwiczeń dla kobiet, które chcą cieszyć się zdrowiem przez całe swoje życie. Praktyka tej Gimnastyki modeluje sylwetkę, łagodzi bolesne miesiączki, oraz reguluje cykl menstruacyjny. Gimnastyka ma dla kobiety również działanie auto – rehabilitacyjne. Według prasłowianek, dzięki Gimnastyce kobiety zwiększają swoją jakość odczuć seksualnych, łatwiej zachodzą w ciążę, oraz wracają do swojej figury po porodzie, który dzięki ćwiczeniom też jest łatwiejszy. Nazywana również psychoterapią ciała, praktyka gimnastyki słowiańskiej tworzy efekt plastyczności, który przez regularne ćwiczenia utrzymuje się w ciele na stałe.

To zaledwie 27 pozycji, a niektóre z anatomicznych efektów jej działania to:
🌸 Wysmuklenie sylwetki
🌸 Rozluźnienie spiętych obszarów ciała
🌸 Uruchomienie i mobilizacja stawów (poprawienie elastyczności torebek stawowych)
🌸 Korekcja postawy
🌸 Rozciąganie tkanki mięśniowej
🌸 Pogłębianie zakresu ruchu oraz elastyczności mięśni
🌸 Wyregulowanie pracy układu hormonalnego
🌸 Zwiększenie przyjemności płynących z kontaktów intymnych poprzez wzmocnienie i usprawnienie elementów mających wpływ na budowę układu rozrodczego.

Zapraszamy każdą kobietę, ponieważ kondycja fizyczna nie jest tu wyznacznikiem. Sama poczujesz, co jest dla Ciebie dobre i zrobisz tyle, na ile będziesz gotowa. Być może będzie to impuls do zmiany perspektywy, nowej drogi, szerszych horyzontów i odnowy żeńskiej energii💃

342165271_2491345247694710_2352524573697515048_n
341486359_557398813192842_3827597631768154783_n

Miłosz Zaremba

Wprowadzi Was w świat minerałów, a także poprowadzi kryształową medytację 💎

🦚 1. JAK PRACOWAĆ Z MINERAŁAMI?
O tym, kim/czym są, jak nawiązać z nimi kontakt, jak z nimi współpracować i czego można się spodziewać z ich strony. Obalimy kilka popularnych, kryształowych mitów, wyjaśnimy kwestię oczyszczania i ładowania, a także tego, jak wybrać/dopasować minerał do siebie i czym kierować się przy wyborze. Przygotujcie notatniki, bo popłynie kryształowy wodospad. 📝

🦚2. KRYSZTAŁOWA MEDYTACJA PROWADZONA
Przeniesiemy się do swojego świata wewnętrznego, zapukamy do serca duszy, aby zobaczyć, odkryć, przebudzić, przemyć lub doładować nasz kryształ duszy. Aktywacja kryształu duszy rozbudza w nas potencjał, z jakim przyszliśmy tu na ziemię, jako dusze. Wspiera transformację do istoty kryształowo-tęczowej na poziomie ciała, umysłu i ducha, wspiera budzenie i kotwiczenie darów “jasno”, potencjałów, a także wspomaga usuwanie tego, co zbędne.

🌿 O sobie pisze:
Działam jako terapeuta holistyczny, przewodnik oraz kryształowy mag.
Poruszam się w polu duchowym, współtworzę kwantowo i po prostu jestem.
Rozmawiam z minerałami, tworzę z nimi amulety i współprowadzę wraz z nimi uzdrowienia w polu potrzebującego.
Opiekujemy się sobą 😉

✨ Miłosz będzie dostępny również przy stoisku z minerałami i kryształową biżuterią ✨

Jan Górczak

Sacred Dance

Tancerz, podróżnik, fotograf, DJ. Współtwórca Awaken the Dencer, twórca Sacred Dance . Zawodnik i trener Smoczych Łodzi mistrzów Europy z 2017 r., z 10-letnim doświadczeniem. Instruktor Rekreacji Ruchowej. Od najmłodszych lat pasjonat tańca i różnych form rozwoju ruchowego, jak zouk, contact improwizacja, crossfit, movement (Ido Portal), taniec intuicyjny. W 2019 r. zaproszony przez Sopocki Teatr Tańca do udziału w spektaklu tanecznym “TAB’ Nowy początek”, który miał swoją premierę w 2020 r. roku na deskach teatru w Sopocie. Od wielu lat podróżuje po świecie w poszukiwaniu wolności ciała i ducha, fotografując, ucząc się i praktykując między innymi na festiwalach tanecznych, muzycznych czy tantrycznych. Pasjonuje się różnorodnością kultury i jej wpływu na społeczeństwo oraz rolą i funkcjonowaniem człowieka w zorganizowanej społeczności. Uwielbia grać w skomplikowane planszówki i kreować magię w swoim otoczeniu

🌿SACRED DANCE
A gdyby tak dać się zaskoczyć i podążać za impulsem nadawanym przez innych? Oddać kontrolę w ruchu, odpuścić i popłynąć…? Eksplorować nieznane kierunki, nie wiedząc dokąd nas doprowadzą… Celem jest doświadczenie siebie. W mocnej, wspierającej obecności grupy będziesz mógł doświadczać samego siebie, przeglądać się w innych, by spotkać przejaw swojej natury. Nasze ćwiczenia, będą odbywać się: w tańcu, ruchu i bliskości; pozwolą Ci poznać nowe jakości ruchów swoich i innych uczestników oraz nauczyć się nowych. W ich trakcie odkryjemy również, jak się poruszać i co zrobić, aby być lepiej rozumianym w ruchu. Doświadczymy jak prowadzić w kreacji i jak być prowadzonym w odpuszczeniu i lekkości. Aktywujemy moc na poziomie plemienia, która pozwala zobaczyć się z przestrzeni serca, w niewerbalnym, czułym kontakcie. Impulsy naszego ciała zabiorą Cię do zupełnie nowych doznań, a Twój układ nerwowy otrzyma przejażdżkę na wrażeniowym rollercoasterze.

🌿Trzygodzinną przestrzeń ruchową będą wspierały:

💃 Marcelina Adamczyk
Kobieta o wielu zainteresowaniach i pasjach. Motywem przewodnim jest dla niej inspiracja, której szuka w ruchu, podróżach i konwersacjach. Łączy ze sobą wiele kropek angażując się w organizacje wydarzeń kulturowych, prowadząc warsztaty ruchowe oraz regularne sesje jogi. Od dziecka związana z tańcem od baletu, współczesny, improwizacje aż po taniec w parze i taniec intuicyjny.

💃 Weronika Łapot
Artystka, wokalistka i multiinstrumentalistka. Współtwórczyni projektu muzycznego “Dub Libitum”, nauczycielka jogi dla dla dzieci, dorosłych i rodzin. “Każdy dźwięk prowadzi nas do źródła stworzenia, a to właśnie tam możemy odkryć magię naszego istnienia.”

343353022_1720107828403793_3837260737758571249_n
343427179_1407442740075817_8727119486025693159_n

Monika Cywińska

Wspieram kobiety i mężczyzn w kreowaniu harmonijnych relacji z dziećmi i partnerami/partnerkami, z ich misją życiową, karierą i biznesem, a przede wszystkim z samą/ym sobą podczas sesji 1:1, kursów i warsztatów na żywo i online. Jestem certyfikowanym coachem rodzicielskim metody Coach Wise, edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, konsultantką Totalnej Biologii, Soul Coachem.

Poznałam Pozytywną Dyscyplinę w 2016 roku, kiedy to zaczęłam ją wprowadzać do mojego życia rodzinnego, a z czasem wszystkich innych obszarów życia. W 2018 roku zostałam edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. Od tego czasu przeprowadziłam ponad 40 kursów i wiele konsultacji indywidualnych. Rezultaty moich klientów jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to metoda skuteczna, łatwa do wdrożenia, sprawdzająca się w wielu rodzinach, o różnych potrzebach, kontekstach i wyzwaniach. Wszystkie te osoby łączyło wspólne pragnienie – stworzenie swoim dzieciom i samym sobie środowiska, w którym by tworzyły relacje oparte na wzajemnym szacunku i rozwijały życiowe kompetencje, dzięki którym będzie im łatwiej realizować swoje cele i marzenia.

W czasie wolnym jestem w lesie, nad jeziorem, podróżuję, randkuję z moim partnerem i spotykam się z przyjaciółmi.

🌿JAK STAWIAĆ DZIECKU GRANICE, ABY BYĆ BLIŻEJ DZIECKA
Stawianie granic to nie oddzielanie się od swoich dzieci. Stawianie granic w zrównoważony sposób to najlepszy prezent jaki możesz zrobić swoim dzieciom, dając im poczucie mocy/poczucia odpowiedzialności za swoje decyzje i zachowanie, samodzielności, kreatywności, a przede wszystkim dając im poczucie bezpieczeństwa, które wynika z tego że mama/tata jest w formie – w swoim dobrostanie.

Dla większości z nas, rodziców stawianie granic jest wyzwaniem, bo sami jako dzieci doświadczyliśmy stawiania granic zbyt miękko, albo zbyt ostro.
Jak zrobić to w zrównoważony sposób?

Pozytywna Dyscyplina ma na to wiele konkretnych, praktycznych sposobów – kilka z nich przedstawię Ci na warsztacie. Będziesz miał/a okazje nie tylko o nich posłuchać, ale ich doświadczyć w ćwiczeniach/scenkach, w których wcielisz się w role dziecka lub swojego partnera/partnerki.

„Be the change you want to see in the world” (M. Ghandi) – Zmiana zaczyna się od Ciebie.

Pokochaj siebie – tego można się nauczyć, a im bardziej Ty będziesz kochał siebie, tym bardziej będziesz w stanie nauczyć tego swoje dzieci😊

Ewa Mruk

Przestań ignorować tym, kim jesteś.

Warsztat z wykładem, praktyka jogi kundalini, medytacją, mantra. Kompletna praktyka dla Podniesienia. Dogłębne połączenie się ze Sobą. Poczucie Siebie. Oczyszczenie niechcianych Programów. Wejście w Nowe. Konstytucja Nowego Ja. Potężne Pole Zmiany Kodów i Programów. Warsztat przeznaczony dla kobiet, mężczyzn, par i singli, dla osób niebinarnych.
Przygotuj do warsztatu matę do jogi, poduszkę do medytacji, napój do picia. Niczego nie oczekuj, a Zaufaj.

🦚WIECZORNA MEDYTACJA UZDRAWIAJĄCA Z MANTRĄ
Aktywacja Kundalini. Aktywacja Energii Życia.
Aktywacja Wibracji Osobistego Dźwięku.

🌿 Pisze o sobie:
Jestem Aktorką. Od ponad 20 lat Prowadzę w we Wrocławiu i Krakowie miejsce Spotkań Klubokawiarnia Mleczarnia To, co Uwielbiam Czynić To Jogę Życia. Jogę Codziennego Doświadczania. Moim Unikatowym Talentem i Właściwością, to Potężna Inicjacja i Wsparcie przy Najbardziej Głębokich Procesach Rozwojowych i Przejściach przez Czas Tranzytów. Podczas samej Obecności Moje Pole Działa Wybudzająco i Inicjująco. Uruchamiam zmiany w Człowieku. Zasiewam Ziarno, które Wzrasta i realnie przekładają się na Codzienne Życie, Relacje i To co buduje się w Nas, Tu Na Ziemi. Ziemskie Rozkosze Istnienia na Poziomie Duszy, Umysłu i Ciała. Wspólne Praktyki Medytacji Tworzą przy mnie Pole Uzdrawiania.

🌿🌿
1. K.R.I. KUNDALINI YOGA TEACHER poziom I, II
2. twórczyni Autorskich Odosobnień w Milczeniu „Ani Mru Mru”
3. twórczyni platformy do medytacji w GRUPIE HARPREET CHAND
4. PERSONAL YOGINI by Ewa Mruk – osobiste, prywatne wyjazdy dla osób ceniących sobie bardzo osobisty kontakt, bez medialnego udziału. Wyłącznie indywidualne praktyki, medytacje, wykłady dla idywidualnych osób, rodzin, par.
5. współtwórczyni Corocznego Tygodniowego Warsztatu Summer Camp Voice&Soul Camp
6. współtwórczyni autorskich warsztatów rozwojowych: OSOBISTA TRANSFORMACJA – poziom I, II, III oraz PRZEBUDZENIE ŻYWIOŁÓW i KUNDALINI BEAUTY SET & REST
7. prowadzę autorskie indywidualne i warsztatowe sesje Uzdrawiającego Dotyku.

342358879_536791285061665_121429587788916725_n
343427179_1407442740075817_8727119486025693159_n

Monika Cywińska

Wspieram kobiety i mężczyzn w kreowaniu harmonijnych relacji z dziećmi i partnerami/partnerkami, z ich misją życiową, karierą i biznesem, a przede wszystkim z samą/ym sobą podczas sesji 1:1, kursów i warsztatów na żywo i online. Jestem certyfikowanym coachem rodzicielskim metody Coach Wise, edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, konsultantką Totalnej Biologii, Soul Coachem.

Poznałam Pozytywną Dyscyplinę w 2016 roku, kiedy to zaczęłam ją wprowadzać do mojego życia rodzinnego, a z czasem wszystkich innych obszarów życia. W 2018 roku zostałam edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców. Od tego czasu przeprowadziłam ponad 40 kursów i wiele konsultacji indywidualnych. Rezultaty moich klientów jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to metoda skuteczna, łatwa do wdrożenia, sprawdzająca się w wielu rodzinach, o różnych potrzebach, kontekstach i wyzwaniach. Wszystkie te osoby łączyło wspólne pragnienie – stworzenie swoim dzieciom i samym sobie środowiska, w którym by tworzyły relacje oparte na wzajemnym szacunku i rozwijały życiowe kompetencje, dzięki którym będzie im łatwiej realizować swoje cele i marzenia.

W czasie wolnym jestem w lesie, nad jeziorem, podróżuję, randkuję z moim partnerem i spotykam się z przyjaciółmi.

🌿JAK STAWIAĆ DZIECKU GRANICE, ABY BYĆ BLIŻEJ DZIECKA
Stawianie granic to nie oddzielanie się od swoich dzieci. Stawianie granic w zrównoważony sposób to najlepszy prezent jaki możesz zrobić swoim dzieciom, dając im poczucie mocy/poczucia odpowiedzialności za swoje decyzje i zachowanie, samodzielności, kreatywności, a przede wszystkim dając im poczucie bezpieczeństwa, które wynika z tego że mama/tata jest w formie – w swoim dobrostanie.

Dla większości z nas, rodziców stawianie granic jest wyzwaniem, bo sami jako dzieci doświadczyliśmy stawiania granic zbyt miękko, albo zbyt ostro.
Jak zrobić to w zrównoważony sposób?

Pozytywna Dyscyplina ma na to wiele konkretnych, praktycznych sposobów – kilka z nich przedstawię Ci na warsztacie. Będziesz miał/a okazje nie tylko o nich posłuchać, ale ich doświadczyć w ćwiczeniach/scenkach, w których wcielisz się w role dziecka lub swojego partnera/partnerki.

„Be the change you want to see in the world” (M. Ghandi) – Zmiana zaczyna się od Ciebie.

Pokochaj siebie – tego można się nauczyć, a im bardziej Ty będziesz kochał siebie, tym bardziej będziesz w stanie nauczyć tego swoje dzieci😊

Mariusz Bocian i Ewa Cyran

Żywe związki – bliskość i intymność w relacji

Pasjonaci i praktycy świadomego wzrastania w związku. Ich żywiołowość i autentyczność, odmieniły bieg setek osób i relacji. W swojej pracy wykorzystują przede wszystkich własne bogate doświadczenie, jak i mocne przygotowanie merytoryczne w pracy warsztatowo-terapeutycznej. Pracują na wielu poziomach: emocjonalnym, fizycznym, energetycznym, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją, i wiele innych. Mariusz (http://zywymezczyzna.pl) prowadzi regularne grupy dla mężczyzn , Ewa kobiece kręgi i sesje indywidualne. Razem prowadzą warsztaty i programy dla par – http://zywezwiazki.pl
🌿Tematem przewodnim będzie odzyskanie zaufania oraz wiary, że można być szczęśliwym i spełnionym w związku. Nie ma znaczenia, czy jesteś w relacji czy nie, proces dotyczy również uzdrawiania przeszłych związków i otwierania się na nowe.
To doświadczenie, które może przerodzić Twoją relację w pasjonującą przygodę odkrywania siebie. Podczas warsztatu będziemy rozwijali nasze umiejętności tworzenia żywych relacji, poprzez praktyki, pozwalające nam:
– Usłyszeć i poczuć siebie samego głębiej
– Rozbudzić bliskość, intymność, życiową energię
– Umiejętniej reagować i zamieniać sytuację emocjonalną w relacji na pogłębianie bycia razem.
– Uzdrawiać przyczyny naszych trudności w budowaniu relacji.
343919355_1404223190415239_8983115521548078865_n
344166942_6498863026812104_3182025357508013094_n

Izabela Ołdak

Medycyna Szamańskiego Bębna

Bęben, jako podstawowe narzędzie szamańskiego uzdrawiania, pozwala na zmianę świadomości i przeniesienie jej do światów duchowych. Sam dźwięk i wibracje bębna działają uzdrawiająco na nasze ciało i psychikę, wprowadzając nas w trans i zmieniając nasze fale mózgowe. Jest to także wehikuł, który zabiera nas w podróż do krain szamańskich, nazywanych światem dolnym, górnym i środkowym. Symboliczną osią łączącą te światy jest drzewo życia. To w tych przestrzeniach poznajemy swoje Zwierzęta Mocy, przodków i inne sprzyjające istoty świata duchowego, które stają się naszymi przewodnikami i nauczycielami. To tam odkrywamy zagubione części naszej duszy, dary duszy, nasz cel i przeznaczenie.

Bęben otwiera nam także bramy do naszego własnego wnętrza i pozwala nam na komunikację z samym sobą na najgłębszym poziomie. Dlatego chciałabym na festiwalu podzielić się technikami połączenia z tym instrumentem, wzmacniania go, budowania ochrony i oczyszczania ciała i umysłu, które poznałam na przestrzeni swojej szamańskiej drogi i edukacji u moich nauczycieli zarówno z naszego, jak i duchowego świata.

Jeśli posiadasz własny bęben, zachęcam Cię, abyś przyniósł go na nasze spotkanie, byśmy mogli od razu rozpocząć praktykę. Przekonaj się sam/a, jak wspaniałym narzędziem jest bęben w procesie uzdrawiania i samopoznania.

🌿🌿🌿

Nazywam się Izabela Ewa Ołdak, jestem artystką sztuk pięknych, malarką, tatuatorką, wizjonerką i kobietą mocy. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderski Instytut Sztuki w Enschede w Holandii. Moja twórczość obejmuje symboliczno-magiczne obrazy, murale, projekty land-art oraz tatuaże intencyjne. Od 2021 roku prowadzę otwartą pracownię artystyczną Portal Mocy w Makowie Podhalańskim, gdzie mogę dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.
Moja praca artystyczna jest dla mnie sposobem na wyrażanie siebie i dzielenie się z innymi moją wizją świata. Staram się połączyć w niej sztukę z duchowością i szamanizmem, co pozwala mi tworzyć unikalne i inspirujące dzieła.

Oprócz mojej pracy artystycznej, zajmuję się także szamańskimi technikami uzdrawiania. Przez kilkanaście lat przechodziłam wiele inicjacji, duchowych i mistycznych podróży, ceremonii i warsztatów, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonywania tej pracy. Moimi mistrzami w zakresie szamanizmu są Eva Ruprechtsberger, która prowadzi mnie już trzeci rok, przekazując techniki i nauki jakie sama otrzymała od wielu nauczycieli ludności rdzennych (zwłaszcza Lakota) oraz Sandy Ingerman, która przez wiele lat była jej nauczycielką. Drugą ważną postacią w mojej edukacji jest dr Walery Topojew, chakaski szaman, który przekazuje tradycyjną wiedzę z zakresu szamanizmu syberyjskiego, który jest niezwykle bliski mojemu sercu, gdyż moja przygoda z szamanizmem zaczęła się w 2010 roku, od inicjacji na wyspie Olchon- mistycznej wyspie położonej na jeziorze Bajkał.

Anna Strzemińska

Terapeutka, coach transformacyjna, mentorka.

Poprowadzi warsztaty transformacyjne do pracy z tym, co podświadomie do nas puka, prosi o uwagę, akurat teraz, w danym momencie. Potężna praca z metaforą, wspierana empatyczną, transformującą obecnością prowadzącej i innych uczestników. Warsztaty pomagające skupić się na chwili i dostrzec to, co w sobie.

🌿 O sobie pisze:
Będąc silnie połączona z Wyższym Ja, jak i mocno uziemiona i z zapleczem psychoterapeutycznym potrafię łączyć to, co rzadko się udaje, głęboką pracę duchową z psychoterapią i budowaniem samoświadomości.

Z rozwojem i zmianą klientów od najpłytszych poziomów pracuję już od ponad 20 lat. Przeszłam daleką i wyboistą drogę przez najcięższe traumy i kryzysy, uzdrowiłam się na najgłębszym poziomie, a teraz towarzyszę w tym innym. Poza szkołami, kursami i warsztatami, mam za sobą 15 lat głębokiej psychoterapii w różnych nurtach, ostatnie 8 lat w psychodynamicznym. Wciąż się rozwijam, zaś swoją pracę poddaję okresowej superwizji i intrawizji.

Jestem propagatorką zmiany, publikuję, występuję w mediach i na wydarzeniach branżowych. Za swoją działalność społeczną na rzecz poprawy zdrowia psychicznego byłam nominowana do Plebiscytu Skuteczna Kobieta Roku 2020.

Od 3 lat piszę też wiersze terapeutyczne, ale poetką i wrażliwą duszą jestem całe życie. W tym roku wydaję swoje tomiki poezji oraz pracuję nad książką terapeutyczną. Wierzę w to, że zmieniając siebie, zmieniamy cały świat.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek, małej i dorosłej, mam patchworkową, wielokulturową, dwujęzyczną, kolorową rodzinę i mieszkam w dwóch krajach. Jestem partnerką, przyjaciółką, dojrzałą i odważną kobietą, która z pasją praktykuje bycie i uważność. Zgłębiam tajniki uświęconej kobiecości i seksualności, rozwijam intuicyjny kontakt z naturą i głęboko wierzę w potencjał każdego z nas.

🦚🦚🦚

DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY:
– dla każdego, kto chce nawiązać czułą relację ze sobą w empatycznym kręgu
– dla każdego, kto potrzebuje zatrzymania i przyjrzenia się sobie
– dla każdego, kto szuka czegoś ożywczego, świeżego i inspirującego po czasie zastoju
– dla każdego, kto szuka głębszego rozwoju
– dla każdego, kto czuje, że zmiana czai się za rogiem
– dla każdego, kto nie jest zadowolony z tego, jak wygląda jego tu i teraz
– dla każdego, kto generalnie uzna, że ma ochotę

Od czasu do czasu każdemu potrzeby jest taki wewnętrzny remanent. Odpowiedź na pytania, co mi służy, co nie, co mnie martwi, męczy, frapuje, a co mnie karmi, żywi i potęguje moją radość z życia. Gdzie chcę skierować swoją uwagę, a gdzie już nie chcę jej kierować. Czy to, czego chcę i pragnę jest tym, czego teraz potrzebuję, by wzrastać, zakwitać i owocować w przyszłości?

345599138_3069844409989463_4108325912979692829_n
347289149_514590787405069_6912613681588347595_n

Bartosz Zadurski

Integracja doświadczeń psychodelicznych na podstawie modelu IFS

Praktyk IFS trener Empatycznej Komunikacji, provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach. Autor podcastu o emocjach, ciele I terapii “Zadurski Mówi”.

🔷 Rosnąca popularność psychodelików powoduje, że coraz więcej osób po nie sięga, jednak nie każdy poświęca czas na integracji doświadczeń psychodelicznych.

Bartosz Zadurski opowie o tym jak integrować doświadczenia psychodeliczne wykorzystując model psychoterapii IFS (Internal Family Systems).

🟪Czym jest IFS?
Internal Family Systems to model psychoterapii uwzględniający umysł, ciało i duchowość. stworzony przez Dra Richarda Schwartza.

IFS to silnie transformujący, oparty na dowodach model. System zakłada wielorakość umysłu. Nasze wewnętrzne części zawierają cenne cechy, a nasza rdzenna Jaźń (JA) wie jak leczyć, pozwalając nam stać się zintegrowanymi i pełnymi. W IFS wszystkie części są mile widziane.

To również podróż do swojego wnętrza oraz nawiązania głębokiego kontaktu z częściami swojej osobowości.

Jadwiga Naira

Ustawienia Hellingera “Pojednanie Kobiety i Mężczyzny”

W trakcie tego spotkania będziemy kolektywnie ustawiać kobietę i mężczyznę, aby znaleźć potencjalny konflikt między nimi i rozwiązać go. Warsztat ten skupia się na pracy z systemami rodzinno-relacyjnymi i jest oparty na teoriach Berta Hellingera, który jest jednym z najbardziej znanych psychoterapeutów w dziedzinie terapii rodzinnej. Jego metoda pomaga odkryć i przepracować niewidoczne układy i wzorce, które wpływają na relacje międzyludzkie.
W ustawieniach wykorzystujemy przestrzeń i role, aby wizualnie przedstawić relacje między ludźmi i systemami, z którymi są związani. Dzięki temu możemy zobaczyć i zrozumieć niewidoczne źródła konfliktów między ludźmi, które kierują naszymi zachowaniami i emocjami.
Metoda ta opiera się na założeniu, że każdy z nas jest częścią systemu rodowego, który wpływa na nasze życie i relacje z innymi ludźmi.
✨Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
✨ Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat, Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce. Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule.
Jadwigę spotkacie równie w prowadzeniu:
🧘‍♀️MEDYTACJI Z 5 ŻYWIOŁAMI
Ziemia obdarzy nas stabilną energią Matki Ziemi, abyśmy mogli poczuć siłę a zarazem spokój. Dzięki wodzie będziemy oczyszczać nasze myśli i emocje i porównamy je do fal, które przychodzą i odchodzą. Ogień przeniesie nas przed ognisko, abyśmy mogli przy jego energii pobudzić naszą kreatywność i pasję, a także rozgrzać nasze serca i dusze.
Następnie przeniesiemy się na szczyt góry, by połączyć się z energią powietrza, która pozwoli poczuć nam się lekkimi i wolnymi. Eter – to miejsce, gdzie poczujemy połączenie z całym wszechświatem, dzięki temu otworzymy się na duchowe doświadczenia.
347380498_771917451239154_1715632417293262230_n
347645785_791733572620861_1305397078005189886_n

Kasia Nocuń

Powrót do siebie – odkryj swoje dary

Przewodniczka na drodze rozwoju osobistego, tłumaczka, podróżniczka, organizatorka wypraw, prowadzi sesje indywidualne w oparciu o Gene Keys i pracę z darami pomagając innym dojść do ich własnej mocy i wydobyć unikalne zasoby.
Gene keys _ Discover your gifts/ Poznaj swoje dary zaprasza na warsztat, podczas którego poznamy narzędzie pracy z darami, jakim jest Twój Indywidualny Profil Gene Keys – osobista mapa jakości i potencjałów, które aktywowane prowadzą do integracji różnych aspektów życia. Poznając go zyskasz dostęp do głębokiej wiedzy o sobie dającej wgląd i zrozumienie mechanizmów własnych działań, powielanych wzorców i powtarzalnych scenariuszy, oraz możliwości ich przekroczenia.

Gene Keys jest podróżą do źródła naszych darów – pozwala zintegrować różne aspekty naszego życia, objąć cienie, wydobyć unikalne jakości oraz dostrzec potencjał, który czeka, by zaistnieć w świecie. Poznając swoje dary oraz ich stronę cienia – dostrzegając ich wzajemną dynamikę i potencjał, możesz nauczyć się rozumieć mechanizm działania pełni, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wspierać swój całościowy rozwój.

Sama metoda jest kompleksową wiedzą łączącą różne ścieżki i modalności w holistyczną całość. W oparciu o chińską Księgę Przemian – I Ching, astrologię, fizykę kwantową oraz liczne ścieżki rozwoju wydobywa esencję rzeczy i sprzyja integracji. Poprzez wniesienie świadomości o nas samych pozwala stopniowo pozbyć się obronnych struktur oddzielających nas od świata – odzyskać łączność, przynależności i poczucie spełnienia.

Podczas warsztatu przyjrzy się temu, czym jest Gene Keys oraz indywidualny Profil hologenetyczny, i jak można pracować z nim indywidualnie. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wygenerować swój Profil i uzyskać dostęp do własnych, unikalnych zasobów.

Olga Baszarkiewicz

Ciało w przepływie – automasaż i taniec powięziowy

Moją pasją jest człowiek i to jak wiele tajemnic w sobie skrywa nasze ciało. Od 2009 zajmuje się pracą z ciałem jako holistyczna terapeutka i masażystka. W swojej pracy używam przede wszystkim swojej intuicji, dlatego nie ma dwóch takich samych sesji. Staram się pokazywać inną drogę patrzenia na stres oraz na swoje ciało. Działam tak, aby klient jak najpełniej dotarł do poczucia własnej mocy i sprawczości oraz odnalazł spokój i harmonię w życiu.

W ciągu swojej drogi do siebie odkryłam, że albo czujemy wszystko i żyjemy pełnią, albo unikamy czucia czegoś, a tym samym tłumimy swoje doświadczenie bycia żywym. Moja przynależność do różnych plemion i udziały w niezliczonej ilości warsztatów, szkoleń i kursów rozwojowo- duchowych, praktyk i medytacji dały mi wgląd w siebie i pomogły w zrzucaniu schematu starych uwarunkowań i przekształcenie sposobu myślenia opartego na strachu. Wiem, że to jest droga która nigdy się nie kończy. Poprzez codzienna praktykę wdzięczności i akceptacji, dziękuję za całe zdobyte doświadczenie, wiedzę i narzędzia które, mogę teraz przekazywać dalej.

CIAŁO W PRZEPŁYWIE – AUTOMASAŻ I TANIEC POWIĘZIOWY
Zapraszam cię na mój autorski warsztat pracy z ciałem. Moją misja jest przywracanie równowagi energetycznej w ciele poprzez dotyk.
Warsztat “Cało w przepływie” dedykowany jest wszystkim, którzy poprzez pracę z ciałem i zapisanymi w nim emocjami pragną przybliżyć się do siebie i zaufać swojemu ciału. Zaufanie ma wiele form i rodzajów. Na tym warsztacie skupimy się na tej fizycznej i energetycznej.

Ideą projektu jest zwiększenie uważności na nasze ciało poprzez automasaż powięziowy i taniec jako forma ekspresji. W trakcie sesji wspólnie wyruszymy w podróż po Twoich wewnętrznych przestrzeniach aby w uważności i akceptacji wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i pozwolić wybrzmieć zapomnianym, niezaopiekowaniem historiom zapisanym w Twoim ciele.
Czasem droga do siebie bywa niekiedy kręta, ale na samym końcu spotkasz się ze sobą i z tym, co w Tobie żywe. Wierzę, że po warsztacie zaczniesz czerpać znów ze swojej wewnętrznej mądrości, pozwalając sobie na stawianie granic i wyrażanie tego, co ukryte i nie wyrażone.

✅ Więc jeśli jesteś osobą z pasją do rozwoju osobistego, szukającej ciekawej formy integracji z nowymi ludźmi to wydarzenie jest dla ciebie.
✅ Jeśli szukasz bezpiecznego dotyku i uwolnienia swojego potencjału, by wejść pełniej i nieskrępowanie w życie to również to miejsce jest dla ciebie.
348867932_557545763248723_5319435479883400919_n
348936559_638241401655577_3365630128255166824_n

Mateusz Łętowski

Praktyk terapii Systemu Wewnętrznej Rodziny, filozof, poszukiwacz symboli. Prywatnie mąż, ojciec, ciekawy ludzi i świata wagabunda.

ENNEAGRAM – ŚWIĘTY TANIEC

Pod greckim słowem Enneagram kryje się ogromny,, złożony i dynamiczny system opowiadający o tym, jaki kształt przyjmuje ludzka energia. Nie jest to statyczny obraz. Podobnie, jak ogień nie ma jednej statycznej formy, tak każdy z nas uprawia święty taniec zwany życiem. Postaram się zabrać Was na pustynię swojej osobowości w poszukiwaniu tego, co na jej krańcach.