Małgorzata Brzoza

Numerologia Karmiczna, autor od 1997 roku prowadzi liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Autorka wielu książek w tym Słownika Dobrych Słów, Słownika Uczuć i Emocji oraz czterech specjalistycznych książek o numerologii: polski Numerologiczny Słownik Imion, Esencja Numerologii, Numerologia Związków (w tym Bajki Ezoteryczne), Numerologia Kody Reinkarnacji - klucz do poprzednich wcieleń, Joisan siostra aniołów a także czeskiego Numerologicznego Słownika Imion XXI wieku.

Karma Rodowa jak ją odczytać z nazwiska i jak ją uzdrawiać?
Każdy ród posiada swoją historię i kody przekazywane z pokolenia na pokolenie, niektóre z nich są zapisane w nazwisku inne w pamięci DNA a kolejne w krystalicznej siatce pamięci. Wszystkie one mają na nas wpływ a my możemy te kody uzdrawiać w swoim życiu. Jak to robić i jakich technik do tego używać? Jak przywracać rodową harmonię i równowagę?

Biała Magia Słowa i Kody Reinkarnacji, jak mozemy uwalniać się ze strarych związków karmicznych?
Warsztat Pracy w POLU informacyjnym za pomocą słów kluczy i kodów językowych, które są kodami rozbrajającymi karmę. Jak uwalniać i transformować trudne wspomnienia karmiczne, trudne relacje między ludzkie i spotkania ludzi, którzy znają się z poprzednich wcieleń?

festiwalkochamcie@gmail.com