Adam Grycko

Adam Grycko

Człowiek o wielkim sercu, wizjoner i perfekcjonista. Ma tysiąc pomysłów na sekundę i wiele z nich udaje mu się realizować. Kocha naturę, ludzi, muzykę, ruch. Od kilku lat pokazuje swoje życie w social mediach wyjaśniając sposób postrzegania rzeczywistości, który pozwala żyć na 100% i nie żałować żadnej chwili.
💫✨
Przede wszystkim :
Żeby rozwiązać jakiś problem – trzeba znaleźć jego przyczynę, zatem to, co będę mówił stanowić będzie drogowskaz do kontaktu z sercem i podejmowaniem decyzji w zgodzie z sobą. To właśnie słuchanie serca jest moim motorem napędowym i przede wszystkim tego chcę Cię nauczyć. Ratowanie żywności przed zmarnowaniem, czyli freeganizm jest dla mnie tylko efektem. Chodzi o coś znacznie ważniejszego!
Na prelekcji dowiesz się czym dokładnie jest freeganizm i z czym to się je, czyli wszystko to co potrzebujesz by zacząć ratować jedzenie przeznaczone na straty. Opowiem też o przyczynach wyrzucania żywności, o skali problemu i o sposobach jak tę skalę możesz zmniejszyć. Potraktuj ten czas jako coś więcej niż wykład o wyrzuconym jedzeniu-bo będzie to coś znacznie głębszego.
Tu mnie znajdziesz:
https://www.facebook.com/Dreads.n.Grass
https://www.instagram.com/dreads_n_grass

Prelekcja będzie wartościowa dla każdego, kto ma głowę i serce otwarte.

Więcej o mnie: