Agata Wójt

Agata Wójt

Nazywam się Agata Wójt. 10 lat temu z mojej miłości i zafascynowania kulturą indyjską powstał projekt Mehendi masala. Ozdabiam ciała naturalną indyjską henną. Kocham to robić , kocham spontanicznie tworzyć wzory na ciałach. Kocham ich ulotność. Kocham zapach henny. Kocham te spotkania, które dają mi tak wiele satysfakcji, siły, poprawiają nastrój i motywują do działania. Chcę Wam o tym powiedzieć i pokazać Wam, jak to działa.
✅ W dzisiejszych czasach człowiek oddala się od człowieka. Boi się kontaktu, boi się dotyku. Orientalna tradycja zdobienia ciała henną stoi ponad tym strachem. By wykonać mehendi na ciele, trzeba go dotknąć. Chciałabym opowiedzieć Wam i pokazać jak kontakt przez dotyk zbliża ludzi, otwiera na rozmowę , poprawia nastrój. A do tego na Waszym ciele pozostaje pamiątka w postaci pięknego tymczasowego tatuażu.
Henna to naturalny barwnik znajdujący się w indyjskiej roślinie o nazwie lawsonia inermis. Henna barwi skórę na kolor brązowy na czas ok 7-10 dni. Jest zdrowa dla skóry. I dla duszy i serca