Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński

Redukujemy Stres Zaprasza Was na wspólne zrzucanie napięć, zdejmowanie masek, wyjście poza schematy działań, strefę komfortu stereotypy, analityczny umysł. Wszystko po to, by z szacunkiem do EGO, wyjść poza nie i poczuć przestrzeń serca łącząc się z wyższą Świadomością.

Podczas warsztatu doświadczysz medytacji według OSHO oraz elementów Ruchu Autentycznego, które pomagają głębiej skontaktować się ze swoim ciałem oraz uruchomić ożywiający przepływ energii w całym ciele z intencją życia w zgodzie ze sobą i z energią naszej planety.

🦚Agnieszka Czubak – trener, dietetyk, joginka śmiechu, terapeutka ruchem i masażystka. Ma 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec, w tym szkoleń z Redukcji Stresu. Jest pasjonatką medytacji oraz innych metod, które pomagają zgłębić siebie, zrozumieć i zmienić mechanizmy związane ze stresem. Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego. Obecnie studiuje w Instytucie Psychologii Procesu. W swojej pracy mocno kładzie nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Zdobytą wiedzę łączy z aspektem psychologicznym, który mocno rozwinęła poprzez własne doświadczenia.

Od ponad 13 lat doświadcza różnych form pracy ze sobą – psychologicznej, pracy z ciałem, ustawień, pracy terapeutycznej, coachingu, pracy nad relacją, duchowości, masażu. W swojej pracy łączy swoje doświadczenia z różnych dziedzin, podchodząc bardzo indywidualnie do każdego człowieka. Nieustannie rozwija swoje kompetencje i pracuję nad rozkwitem swojego potencjału. W swojej pracy korzysta z: choreoterapii, arterapii, elementów Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), narzędzi komunikacji, elementów jogi, naturoterapii, technik oddechowych, elementów współczesnej tantry, masażu PeLoHa.

🦚Sebastian Zboiński – trener, terapeuta i masażysta. Posiada ponad 22-letnie doświadczenie w kontakcie z trudnym klientem, 14-letnie doświadczenie w kadrze szkoleniowej, w tym szkoleń z Redukcji Stresu. Obecnie studiuje w Instytucie Psychologii Procesu. Ma znajomość narzędzi służących do redukcji stresu takich jak: profilaktyka zdrowego kręgosłupa w biurze, psychogimnastyka według Aleksandra Lowena, diagnoza i ocena traumy z wczesną interwencją psychotraumatologiczną i podstawami psychiatrii, Shinrin Yoku Japońska Sztuka Czerpania Mocy z Przyrody według Dr. Qing Li, podstawy medytacji według: Jon Kabat-Zinn. Jest masażystą PeLoHa z uprawnieniami MEN. Doświadczył na własnej skórze, co to znaczy praca pod silną presją i stres. Z pasją i zaangażowaniem dzieli się tym, co sprawia, że czuje się dobrze w swojej skórze, zarazem czując więcej energii i spokoju.

✅ Podczas tego warsztatu będziemy doświadczać obecności. Z miejsca ciszy i przestrzeni posłuchamy, co nasze ciało mówi oraz jak ono prowadzi, kiedy dajemy pierwszeństwo czemuś więcej, niż to, co o sobie myślimy, gdy przestajemy kontrolować. Sprawdzimy, jak to jest pozwolić, by coś głębiej w nas mówiło, tańczyło, czuło.

Medytacja pozwala w prosty sposób poczuć się głębiej, wzmocnić mięsień obecności, być bardziej świadomym siebie, oderwać od natłoku myśli, zmęczyć pozytywnie ciało i bardziej zakorzenić w nim, zamieszkać w sobie, w czuciu, pomaga także przez to w większej ekspresji siebie.

Zapraszamy do wspólnego wzmacniania stanu obecności oraz odreagowania napięć, stresu, uwolnienia energii poprzez swobodną ekspresję.

Zapraszamy uczestników do zabrania ze sobą:
– karimaty
– poduszki do medytacji,
– butelki wody

Więcej o mnie: