Agnieszka Waszak

Agnieszka Waszak

Przekazuję wiedzę o ziołach w prowadzonym przeze mnie Kociołku Wiedźmy. Od dziecka żyję wśród Natury, żywię się dzikimi roślinami, zbieram zioła, stosuję je dla zdrowotności, w kosmetyce i dobrej magii. Interesują mnie zwłaszcza rośliny rodzime, rosnące w zasięgu ręki, znane już w dawnych wiekach przez Słowian, ale też podchodzę kreatywnie do tematu, opracowując coraz to nowe przepisy na mikstury. I tą właśnie wiedzą dzielę się na facebookowym fanpejdżu i podczas ziołowych warsztatów dla dorosłych i dla dzieci.
O ziołach, ekologii, roślinach i ogrodach lubię także pisać (ponad 500 artykułów opublikowanych w czasopismach), mnóstwo moich fotografii znajdziecie zarówno w miesięcznikach, jak i w książkach.
Moją pasją są również książki dla dzieci – napisałam, zilustrowałam i wydałam we własnym wydawnictwie książki „Pora słońca, czas księżyca” i „Mysia w Kosmosie”. Bardzo cieszą mnie spotkania z dziećmi w przedszkolach i w szkołach.
Maluję niezwykle barwne, energetyczne obrazy intuicyjne, wzmacniające energię czakr.
https://www.facebook.com/KociolekWiedzmy
https://www.instagram.com/kociolek_wiedzmy

💫✨
„Święte i magiczne rośliny Słowian”
Jak możemy używać dzikich roślin w dobrej magii (ochronnej i przywołującej zdrowie, obfitość, miłość)? Spacer z rozpoznawaniem i opowieścią o świętych i magicznych roślinach Słowian.
Jeśli nie będzie warunków na spacer, odbędzie się wówczas prelekcja stacjonarna z nauką i rozpoznawaniem magicznych roślin Słowian.

💫✨
„Natura karmi – dzikie rośliny jadalne i zdrowotne”
Co możemy zjeść w dziczy i w swoim ogródku?
Spacer z nauką rozpoznawania dzikich roślin jadalnych, przyprawowych i zdrowotnych.
Jeśli nie będzie warunków na spacer, to możemy zrobić stacjonarnie: Co możemy zjeść w dziczy i w swoim ogródku? Opowieść i nauka rozpoznawania dzikich roślin jadalnych, przyprawowych i zdrowotnych.

Więcej o mnie: