Akaya Dobrostan & WoodAndali

Akaya Dobrostan & WoodAndali

Kolczyki z piór, wachlarze/różdżki do okadzania z piór, amulety z piór. Przedmioty z drewna z ręcznie wypalanymi wzorami – kadzielnice, świeczniki, zegary, kolczyki, bransoletki, wisiory.
Akaya Dobrostan – Alchemia Dobrostanu – to przestrzeń, w której znajdziecie intencyjne rękodzieło, tworzone z miłości do natury i fascynacji jej symbolicznym wymiarem. Tworzę głównie kolczyki z piór oraz pierzaste amulety, wachlarze, różdżki do okadzania. Niosą ze sobą moc i przesłanie żywiołu Powietrza. Niekiedy wzbogacone energią minerałów, nabierają mocy danego kamienia. Tworzone z intencją Dobrostanu. Praca z darami natury to cudowna twórcza medytacja i okazja do ciągłego pogłębiania czucia i rozumienia jej działania. Efektem mojej fascynacji jest rękodzieło wypełnione mocą, dobrą energią i pozytywnymi afirmacjami. Cieszą zmysły i wspierają spełnienie intencji. Kolczyki tworzę w czułym połączeniu, z osobą do której mają trafić.
WoodAndali to głównie pirografia na drewnie, tworzona często na zamówienie z intencją dla konkretnej osoby. Można tu zamówić swój osobisty kosmogram wtopiony w mandalę i wypalony na plastrze brzozy. Tworzy też łapacze snów, kolczyki, talizmany, podstawki pod kubek, kadzielnice, świeczniki i wiele innych.

Więcej o mnie: