Aleksandra Skomudek

Aleksandra Skomudek

Fizjoterapeutka, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Pasjonatka pracy z ruchem, emocjami i oddechem. Terapeutka Recall Healing, Soul Body Fusion. Uwielbia być tu i teraz, blisko natury. Wędrówki po górach dają poczucie wolności i dają wytchnienie od codzienności, unoszą Ducha, pozwalając jednocześnie mocniej stąpać po ziemi.

✅ Totalna biologia pokazuje nam powiązania pomiędzy ciałem a psychiką. Mówi również o tym, że choroba jest dla człowieka najlepszym rozwiązaniem, jakie znajduje nasz automatyczny mózg aby utrzymać nas przy życiu.
W trakcie wykładu opowiem Ci:
– o podstawowych założeniach totalnej biologii,
– czym jest piramida zdrowia,
– czym jest i jak ważny jest projekt/ cel,
– czym jest linia życia,
– czym jest góra lodowa i odkrywanie konfliktu,
– czym są fazy choroby i jak można je wyodrębnić.

✅ Warsztat malowania intuicyjnego.
Malowanie intuicyjne daje możliwość wyrażenia siebie, rozwijania świadomości oraz spotkania się z sobą na wielu poziomach.
Nasz warsztat rozpoczniemy medytacją, podczas której spróbujemy poczuć swoje ciało, przyjrzymy się drzemiącym w nim emocjom i napięciom, dzięki czemu będziemy mogli przywrócić w nim harmonię. Będzie to piękna podróż wyrażona z głębi serca w połączeniu z Naszą Duszą.
W dalszej części pozwolimy ponieść się swojej kreatywności poprzez malowanie, które nie wymaga zdolności artystycznych ani znajomości technik malarskich.
Otwórz się na swoje piękno i pozwól pokazać się swojej Duszy.

Więcej o mnie: