Alicja Róża

Alicja Róża

Na codzień lubi się ruszać i tańczyć w magicznym zatraceniu. Lubi rozmowy o filozofii, sztuce i życiu. Studiuje relacje międzyludzkie, komunikację, budowanie przyjaźni i zaufania; zależności między naszą motoryką, a sposobem myślenia i jakością życia; granice między sztuką, a życiem; oraz jak być tu i teraz, cieszyć się pięknem i wspaniałością świata każdego dnia.
Działa dla Akademii w Gruncie Ruchu, gdzie jest współkoordynatorem obszaru współprac oraz różnych mniejszych projektów i eventów. Należy do kolektywu tanecznego Human Fields, gdzie współdziała jako dramaturg, reżyser prób, stage manager. W tym roku wystartowała z własną inicjatywą – Live Art – be moved – o sztuce, która może być naszą codziennością i w naszej codzienności nas wspierać. Częścią tej inicjatywy są zajęcia Free Dance – Porusz się.

OPIS ZAJĘĆ
Free Dance, to taniec, który jest wolny, w którym można robić to, czego się potrzebuje i to, na co się ma ochotę – bez potrzeby wykonywania konkretnych kroków lub ruchów, bez potrzeby bycia pięknym, bez poczucia oceny.
To będzie czas, w którym możesz wyrzucić z siebie to, co w tobie zalega, ( a po kwarantannie może być tego całkiem sporo ) – bez presji z zewnątrz, bez żadnej oceny i przywitać to, co nadchodzi – gorące, szalone, uwolnione lato

🌼Ludzie mówią – ja nie umiem tańczyć. Ze mną nic nie musisz umieć, możesz się bujać z jednej nogi na drugą, możesz pochodzić w kółko, możesz też poszaleć zupełnie po swojemu – zrobisz to, czego potrzebujesz!
🌼To warsztat o tym, jak wyrazić siebie i jak się bawić pełnią swego jestestwa.
🌼Będziemy tańczyć szaleńczo, będziemy krzyczeć, będziemy dziękować za swoje istnienie.

Będziemy tańczyć w rytmie z pogranicza tańca intuicyjnego🤸‍♀️🤸‍♀️, medytacji ruchem 🧘‍♂️ i zwyczajnej dyskoteki 🎶

__________________________

👉Jak to technicznie będzie wyglądać?
Będzie wspaniała muzyka 🎶 niosąca sobą radość i szaleństwo. I będą słowa, które się Tobą zaopiekują i będziesz Ty i weźmiesz z tego wszystkiego tyle, ile potrzebujesz!

🤸‍♀️Jeśli masz ochotę na dzikość i szaleństwo – to tak będzie!
🧘‍♂️ Jeśli masz ochotę na spokojną celebrację – to tak też będzie!
👫 Bo to będzie czas szczerości ze sobą. Czas człowieka. Czas bycia!