Anna Kosoń

Anna Kosoń

Z wykształcenia jestem pielęgniarką psychiatryczną, magistrem religioznawstwa, psychoterapeutką w nurcie pracy z ciałem – Core Energetics, nauczycielką szeroko pojętej jogi (ze wszystkimi jej możliwościami i aspektami) oraz terapeutką rodzinną.
Pracuję jako terapeutka na oddziałach psychiatrycznych – zarówno dziecięcych jak i dla dorosłych. Mam doświadczenie w pracy z osobami z przeróżnymi zaburzeniami, w tym z uzależnionymi behawioralnie oraz od różnego typu substancji. Prowadzę dla nich zajęcia z zakresu terapii psychosomatycznej wykorzystując techniki jogi i psychoterapii Core Energetics (jest to metoda Analizy Bioenergetycznej – błędnie
nazywanej “Lowena”, więcej info: https://coreenergeticspolska.com/).

✅Core Energetics:
ewolucyjna metoda psychoterapii, w której praca z ciałem jest istotnym elementem.
Metoda ta pojmuje człowieka całościowo, jako połączenie: duszy, ciała, umysłu i wolnej woli – które wzajemnie na siebie oddziałują. Jest to metoda, która swoje podstawy ma w Analizie Bioenergetycznej, jednak jest ona poszerzona o bardzo ważny aspekt – duchowość (bez względu na to czy wierzysz, w co wierzysz – każdy ma w sobie cząstkę duchową).
Więcej o metodzie : https://coreenergeticspolska.com/czym-jest-core-energetics/
W związku z tym, że historia każdego człowieka jest inna w trakcie wykonywania ćwiczeń mogą pojawić się różne emocje (które również będą się mogły zmieniać w trakcie procesu i na kolejnych zajęciach). Doświadczenie to nie musi od razu być bardzo ekspresyjne, ale niektóre osoby od razu mogą wejść w głęboki proces wyrażania poprzez głośny śmiech, płacz i krzyk.

Więcej o mnie: