Anna Pawluk

Anna Pawluk (Shamankovo, Moc Rytmów)

Jestem miłośniczką radości, afrykańskich bębnów, jogi, medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego. Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Wspierają mnie w tym bębny, kakao oraz szamańskie narzędzia…
Z wielkim zaciekawieniem i fascynacją obserwuję doświadczanie życia z poziomu Istoty Duchowej. Prowadzę także regularne warsztaty z nauki gry na bębnach, kreuję Ceremonie Kakao a od kilku lat trzymam przestrzeń na Kobiecych Kręgach w Gliwicach. Prowadzę też spotkania w lesie – moim naturalnym i najukochańszym środowisku. Medytacja leśna, spacer etnobotaniczny, zbiór ziół i dzikich roślin jadalnych a może ćwiczenie uważności i wejście w ten las jeszcze głębiej…tak właśnie doświadczam życia i realizuję moją misję!

✅Zapraszam Cię na spotkanie z afrykańskimi bębnami djembe. Po krótkim wprowadzeniu udamy się razem w muzyczną podróż.
Podczas gry na bębnach kontaktujemy się ze swoją dziką, pierwotną naturą.Poczujesz wolność, spokój umysłu, naładujesz się mocną energią i doświadczysz siły, jaką emanuje bębniarski Krąg. Umysł cichnie, ciało wpada w trans, jesteśmy poza czasem i przestrzenią. Wspólne bębnienie radośnie rozwibrowuje nasze ciało, zaczynamy odczuwać moc,energię i radość, które w nas krążą.