Anna Pawluk

Anna Pawluk

Jestem miłośniczką afrykańskich bębnów, jogi i medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję różnego rodzaju warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Pomagają mi w tym bębny, naturalne kakao oraz szamańskie narzędzia… Na co dzień prowadzę zajęcia gry na bębnach djembe, organizuję Kręgi Kobiet. W Katowicach i okolicach regularnie prowadzę moje autorskie warsztaty: Kręgi Muzyczno – Magiczne. Zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Zapraszam Cię do świata rytmu!
W trakcie warsztatów poznasz technikę gry na afrykańskich bębnach djembe i zagramy wspólnie nasz pierwszy rytm! Dla każdego uczestnika mam oryginalny instrument z Afryki. Możesz także przynieść własny bęben, grzechotkę, przeszkadzajkę, co tam tylko masz 🙂 Zrobimy razem dobry hałas ❤
Zabiorę Cię we wspaniałą podróż do świata afrykańskich dźwięków! Poczujesz jak przyjemnie jest poddać się transowym brzmieniom bębna i jaka niesamowita energia drzemie w tych prostych instrumentach. Zapraszam do wspólnej podróży!
Ania Pawluk (Moc Rytmów, Shamankovo ) – jestem miłośniczką afrykańskich bębnów, jogi i medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję różnego rodzaju warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Pomagają mi w tym bębny, naturalne kakao oraz szamańskie narzędzia… Na co dzień prowadzę zajęcia gry na bębnach djembe, organizuję Kręgi Kobiet. W Katowicach i okolicach regularnie prowadzę moje autorskie warsztaty: Kręgi Muzyczno – Magiczne. Zapraszam Cię do wspólnej podróży!