Avtar Kirtan Kaur

Avtar Kirtan Kaur

Kundalini Joga:
1) Uzdrawianie ran serca
Nauka potwierdza że zerwanie związku z partnerem/partnerką lub z naszą Jaźnią, powoduje praktycznie identyczne reakcje mózgu i układzie nerwowym, jak fizyczne uszkodzenie lub utrata kończyny. Od dziecka doznawaliśmy mniejszych i większych obrażeń emocjonalnych, które nieraz nosimy w sobie przez całe życie. Krzywydy z przeszłości oddziałują szkodliwie na naszą relację ze sobą, otoczeniem oraz innymi ludźmi. Aby uleczyć emocjonalne rany serca, musimy ukoić te nerwy, które podtrzymują daną ranę. Aby odblokować się na przepływ miłości oraz w pełni cieszyć się życiem musimy uwolnić się od tych zdarzeń i uzdrowić ślady w układzie nerwowym, które w ich wyniku powstały.

Podczas sesji będziemy uzdrawiać rany serca i ich zapisy w układzie nerwowym oraz w ciałach energetycznych. Wspólnie w Przestrzeni Serca będziemy rozpuszczać rany emocjonalne, aby zostawić za sobą jak najwięcej starych spraw, traum i zranień, które powstrzymują nas przed pełnym rozwitem, ekspansją oraz odczuwaniem przepływu prawdziwej, nieuwarunkowanej miłości, która jest w nas. Warsztat jest odpowiedni dla osób zarówno z jak i bez doświadczenia w jodze.

2) Oczyszczanie podświadomości
Każdy czy tego chce czy nie odtwarza w życiu pewne wzorce. Czasem przyciągamy ciągle ten sam typ partnerów/partnerek, pomimo tego, że tyle razy mówiliśmy sobie, że już nigdy z kimś takim się nie zwiążemy. Czasem robimy dokładnie to co nasi rodzice, pomimo stanowczego postanowienia, że postąpimy inaczej. Nieraz reagujemy dokładnie w ten sam, niekorzystny dla nas sposób w podobnych sytuacjach. Dlaczego tak jest?
Naszym życiem rządzą wzorce zapisane w naszej podświadomości. Przekazujemy sobie pewne schematy z pokolenia na pokolenie nawet do siedmiu generacji wstecz! To podświadomość decyduje o tym w jaki sposób postrzegamy rzeczywistość, co przekłada się na to jak wygląda nasze życie. Od nieświadomych wzorców, które automatycznie odtwarzamy zależy jaką mamy pracę – czy ją lubimy czy nie, czy czujemy, że musimy harować jak wół, żeby coś osiągnąć czy wszystko przychodzi nam z łatwością i bez wysiłku. To od nich zależą nasze relacje partnerskie, przyjacielskie, rodzinne, biznesowe i wiele innych aspektów naszego życia.

Serdecznie zapraszam na zajęcia Kundalini Jogi podczas, których będziemy oczyszczać podświadomość z niekorzystnych wzorców i przekonań.

Wykorzystując potęge jedynego punktu w ciele, w którym spotyka się siła trzech głównych nadis: Idy, Pingali i Shushumny, będziemy uwalniać wszelkie destrukcyjne zapisy i zastępować je konstruktywną, pozytywną wibracją piękna naszej nieskończonej Duszy.

Nie trzeba mieć doświadczenia w jodze, aby skorzystać z warsztatu.
Praktyka, którą wykonamy jest odpowiednia dla osób bez żadnego doświadczenia jak i osób regularnie praktykujących.

Avtar Kirtan Kaur – certyfikowana nauczycielka Jogi Kundalini wg przekazu Yogi Bhajana przez międzynarodową organizację KRI – Kundalini Research Institute. Ukończyła podstawowy kurs nauczania jogi metodą B.K.S Iyengara. Zajmuje się jogą od kilku lat. Obecnie w trakcie certyfikacji nauczyciela poziomu 2 w tradycji Kundalini Jogi. Jogę Kundalini studiowała z nauczycielami z KRI oraz i-SKY – International School of Kundalini Yoga, jej nauczycielami byli m.in Benjamin Steel’em, Daryll O’Keeffe, Guru Dharam Singh Khalsa, Hari Kartar Kaur, Siri Sat Kaur oraz Har Anand. Zajmuje się również uzdrawianiem w głębokiej medytacji w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan. Na codzień praktykująca jogii, prowadzi zajęcia, warsztaty oraz indywidualne sesje z Kundalini Jogi i Sat Nam Rasayan w Warszawie oraz na rożnych festiwalach promujących jogę, rozwój osobisty i duchowy w Polsce i za granicą. Jej celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii Kundalini Jogi i medytacji z jak największym gronem osób, aby każdy człowiek miał dostęp do narzędzi dzięki, którym będzie mógł rozwinąć pełnię swojego potencjału i żyć życiem, które będzie zdrowe, lekkie, szczęśliwe i pełne radości.

Więcej o mnie: