Bartosz Niedziela

Bartosz Niedziela

Czakry to ośrodki energetyczne, które przetwarzają we właściwy dla siebie sposób energie płynące w naszych ciałach. Przez różne czynniki zaburzające harmonię ich pracy, czakrom często brakuje energii lub mają jej nadmiar.
Festiwal Kocham Cię, więc weźmiemy na warsztat ośrodek Anahata – czakrę serca, która zharmonizowana przejawia się radością, promiennością, akceptacją i miłością.
Zaburzony przepływ energii przez Anahatę manifestuje się w izolacji społecznej, ocenianiu, desperackiemu poszukiwaniu uwagi czy problemach z intymnością.
Wykorzystując jogę jako metodę, ciało jako narzędzie i matę jako przestrzeń, po przez odpowiednie asany postaramy się zrównoważyć przepływ energii przez czakrę serca.

Jestem nauczycielem jogi dla dorosłych i dzieci. Najbliższe są mi praktyki jogi dynamicznej – Ashtangi lub Vinyasy. Fascynuje mnie wpływ pracy z ciałem na nasze emocję oraz energetykę i odwrotnie – pracy mentalnej na nasze ciało. Na swojej ścieżce nauczycielskiej stawiam na zrównoważony rozwój między tymi aspektami, doszkalając się zarówno z anatomii jogi, jak i jej aspektu duchowego.

Jogowy high gwarantowany!

Więcej o mnie: