Bartosz Zadurski

Integracja doświadczeń psychodelicznych na podstawie modelu IFS

Praktyk IFS trener Empatycznej Komunikacji, provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach. Autor podcastu o emocjach, ciele I terapii “Zadurski Mówi”.

🔷 Rosnąca popularność psychodelików powoduje, że coraz więcej osób po nie sięga, jednak nie każdy poświęca czas na integracji doświadczeń psychodelicznych.

Bartosz Zadurski opowie o tym jak integrować doświadczenia psychodeliczne wykorzystując model psychoterapii IFS (Internal Family Systems).

🟪Czym jest IFS?
Internal Family Systems to model psychoterapii uwzględniający umysł, ciało i duchowość. stworzony przez Dra Richarda Schwartza.

IFS to silnie transformujący, oparty na dowodach model. System zakłada wielorakość umysłu. Nasze wewnętrzne części zawierają cenne cechy, a nasza rdzenna Jaźń (JA) wie jak leczyć, pozwalając nam stać się zintegrowanymi i pełnymi. W IFS wszystkie części są mile widziane.

To również podróż do swojego wnętrza oraz nawiązania głębokiego kontaktu z częściami swojej osobowości.

Więcej o mnie: