Bartosz Zadurski

Bartosz Zadurski

Praktyk IFS, provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej, instruktor metody oddechowej Butejki, trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach. Autor podcastu o emocjach, ciele I terapii “Zadurski Mówi”.

Więcej: https://zadurski.com/

✅ Twoje wewnętrzne części.
Wprowadzenie do IFS (Internal Family Systems) czyli Systemu Wewnętrznej Rodziny, to nowatorski model psychoterapii, który zakłada wielorakość umysłu. Łączy umysł, ciało i duchowość, pozwala wprowadzić harmonie i równowagę do naszego życia.

O IFS:
Internal Family Systems to model psychoterapii uwzględniający umysł, ciało i duchowość. stworzony przez Dr Richarda Schwartza.

IFS to podróż do swojego wnętrza oraz nawiązania głębokiego kontaktu z częściami swojej osobowości.

IFS to silnie transformujący, oparty na dowodach model. System zakłada wielorakość umysłu. Nasze wewnętrzne części zawierają cenne cechy, a nasza rdzenna Jaźń (JA) wie jak leczyć, pozwalając nam stać się zintegrowanymi i pełnymi. W IFS wszystkie części są mile widziane.