Cantarsis – Pieśni Znalezione w Sercu

Pieśni Medycyny, które od wieków są śpiewane w celu przywołania równowagi żywiołów w naturze, z których złożona jest również ludzka istota. Dzięki mocy intencji, słów oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy możliwość samouzdrawiania lub uzdrawiania innych używając muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.
🦚 Wiele z tych pieśni zawiera intencję wdzięczności dla Matki Natury, Ognia, Ziemi, Wody, Powietrza, Nieba, Gwiazd, Księżyca, Roślin i Zwierząt, która przypomina nam, że jesteśmy nieustannie połączeni ze wszystkim, co istnieje w niekończącym się tańcu Wszechświata. Wdzięczność otwiera nasze serca i pomaga nam wspiąć się wyżej, na kolejny poziom spirali naszej świadomości.
To kompozycje własne, pieśni innych autorów, pieśni pochodzące z różnych czasów, miejsc i tradycji. Pieśni mocy niosą niezwykłe pokłady miłości, radości, nadziei, światła, przestrzeni, są wsparciem dla ducha i ciala. Są łącznikiem z boskim i ziemskim pierwiastkiem. Śpiewamy pieśni w wielu językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, quechua, sanskrycie i lakota. Jesteśmy zaszczyceni możliwością kontynuowania tej pięknej i jakże ważnej dla gatunku ludzkiego tradycji.
🌿 KRĄG PIEŚNI SERCA
Pieśni serca są nośnikiem znanych naszym przodkom prawd i mądrości, które zostały zapomniane, lub zepchnięte na margines przez trendy współczesnej cywilizacji. Dzięki intencjom, wibracji muzyki oraz informacji przekazywanej poprzez słowa powraca do nas wiedza zapisana w naszych genach, wiedza naszych przodków dotycząca porządku Wszechświata, ludzkiej w nim roli i odpowiedzialności.
Krąg rozpocznie nieskomplikowana rozgrzewka naszych głosów. Następnie wzniecimy energię pieśni by popłynąć wspólnie na falach ich wibracji.
🌿🌿Dla uczestników będą przygotowane wydruki słów. 🌿

Więcej o mnie: