Damian Syjonfam

Damian Syjonfam

Damian Syjonfam na festiwalu Kocham Cię! 💫✨

To artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność z każdą zaśpiewaną piosenką. Emocje i energia towarzysząca występom sprawia, że każdy jego koncert to niezapomniane przeżycie do którego chce się wracać.

Koncertuje z zespołem, z którym wystąpił na największych scenach w Polsce, m.in.: Ostróda Reggae Festiwal, Woodstock czy Czad Festiwal, One Love Fest, Regałowisko Bielawa, Kazimiernikejszyn. Można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych w Polsce takich jak: RMFFM MAXX, Czwórka, Trójka, Radio Eska, Weekend FM i wielu innych!

Artysta znany jest z tego, że potrafi bardzo dobitnie i w sposób nie budzący negatywnych skojarzeń wypowiedzieć się na trudne tematy, które dotykają dzisiejsze społeczeństwo. Wystarczy posłuchać piosenek: „Terror”, „Ekonomiczna wojna” czy „Fałszywy doktor” aby się o tym przekonać.

Damian Syjonfam nagrywał piosenki wspólnie z takimi artystami jak: Pablopavo, Mesajah, Paprodziad, Tabu, Ras Luta. Jego niepowtarzalna barwa głosu kojarzona jest z duchową częścią naszej natury, a koncerty są bardzo żywiołowe i emocjonalne. To artysta, który ma swój własny styl, oryginalny, dojrzały i niepodobny do nikogo innego.

Więcej o mnie: