Dariusz Małojło

Dariusz Małojło

Dariusz jest certyfikowanym praktykiem pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy, trenerem pracy z oddechem, tancerzem, performerem i inżynierem. Wspiera osoby by poczuły się w swoim ciele jak w domu. Jest twórcą Dariusz Małojło Ceremonia Oddechu, z którą podróżuje po Polsce i Europie. Współpracuje z Instytutem Rozwoju Potencjału Życia Piotra Bednarczyka. Kocha tańczyć, improwizować, słuchać swojego ciała, grać na instrumentach, być w kontakcie z naturą i z uważnością obserwować świat.

💫✨
Ceremonia Oddechu to silna i głęboka podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu, świadomego ruchu i osadzeniu w ciele, tu i teraz – w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnię oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia pełnym i zintegrowanym. Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierając otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Stajesz się obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwalniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele. Proszę wziąć ze sobą matę na której możesz się położyć, komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po Ceremonii. I wodę do picia. Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolnieniu się od problemu. W dniu Ceremonii Oddechu zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.
PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe.
UWAGA: Ceremonia Oddechu jest medycyną samą w sobie. Nie przystępujemy do Ceremonii w stanie odurzenia, pod wpływem narkotyków, alkoholu ani jakichkolwiek środków zmieniających stan świadomości. Jeśli masz jakieś dolegliwości psychofizyczne koniecznie zgłoś to prowadzącemu.

💫✨💫✨
Wykład:
Oddech to nie tylko biologiczna funkcja zapewniająca nam przetrwanie. Gdy podejdziemy do pracy z oddechem świadomie otwiera się całkowicie nowe spektrum możliwości. Świadoma praca z oddechem może wpływać na Twój stan zdrowia, emocje i myśli, ale też jest czymś więcej. Praca z oddechem jest najbardziej intymną ze wszystkich praktyk. Jest to przepiękne połączenie Ciebie ze światem, który Cię otacza i świata, który może doświadczyć Ciebie. W nieprzerwanym cyklu oddech płynie jeden za drugim tworząc historię każdego człowieka. Ta historia ma wiele wątków i nie zawsze łatwych dlatego chcąc się rozwijać i zbliżyć się do siebie spotykamy też to co trudne, pojawiają się emocję i traumy które ciało gromadzi w sobie. Może to być nasze bezpośrednie doświadczenie, jak i to co otrzymaliśmy od Naszych rodziców, opiekunów, społeczności jak i kultury w której żyjemy. Na wykładzie opowiem o tym jak oddech wpływa na ciało, co daje taka praca. Jak można uwalniać emocję w bezpieczny sposób i jak to się ma do układu nerwowego. A wszystko po to, żeby czuć się u siebie jak w domu i z lekkością otwierać się na to co przyniesie życie.

Więcej o mnie: