Dariusz Małojło

Dariusz Małojło

Jest założycielem DMCO Breathwork i twórcą DM Ceremonia Oddechu (DMCO). Jest mentorem BBTRS® Practitioner Certification Trainings i certyfikowanym praktykiem systemu BBTRS® – Biodynamic Breath & Trauma Release System.

Współpracował z Instytutem Rozwoju Potencjału Życia Piotra Bednarczyka. Interesuje się pracą z oddechem, z ciałem, tańcem i specjalistyczna praca z traumą.
www.dariuszmalojlo.pl

✅ DM Ceremonia Oddechu jest to silna i głęboka podróż z oddechem. Specjalnie zaprojektowana struktura prowadzi Ciebie przez 5 faz, dzięki czemu możesz doświadczyć całego spektrum odczuć i emocji w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania. Prowadzący tworzy bezpieczną przestrzeń, w której nawiązujesz intymną relację ze sobą, światem wewnętrznym i tym co Ciebie otacza. Poprzez intencję i mocne połączenie ze swoim ciałem powstaje most do wspierających i zdrowych jakości. Podczas kolejnych faz jesteś prowadzony odpowiednio dobranym oddechem, muzyką i ruchem co pozwala Tobie uwolnić a następnie zintegrować uwięzione emocje, urazy i traumy oczyszczając ciało na wielu płaszczyznach. Pozostaje
uczucie bycia pełnym i zintegrowanym.
————————————
Nie potrzebujesz doświadczenia w pracy z oddechem. Struktura DM Ceremonii Oddechu pozwala skorzystać osobom początkującym jak i zaawansowanym. Każdy odnajdzie tam miejsce dla Siebie. Jak się przygotować? Proszę zabierz ze sobą komfortowe ubranie, które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego, żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia. Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolnieniu się od problemu. W dniu Ceremonii Oddechu zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.
PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe. Jeśli masz jakieś dolegliwości psychofizyczne, problemy ze zdrowiem lub bierzesz leki to koniecznie zgłoś to prowadzącemu.

Więcej o mnie: