Dariusz Małojło

Dariusz Małojło

🌀 Nazywam się Dariusz Małojło jestem certyfikowanym praktykiem pracy z oddechem metodą BBTRS® BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy, trenerem pracy z oddechem, tancerzem, performerem, inżynierem. Zajmuje się pracą z oddechem, specjalistyczną pracą z traumą, terapią ukierunkowaną na pracę z ciałem. Wspieram osoby by poczuły się w swoim ciele jak w domu. wzmacniały kontakt ze sobą i uwalniały się od ograniczających schematów, programów i nawyków. W swojej pracy używam różnych technik i modalności. W moim poczuciu takie połączenie pozwala na dostrojenie się do aktualnych potrzeb klienta i wspiera jego rozwój. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty BBTRS, jestem twórcą projektu Breath Ceremony – Ceremonia Oddechu z którym podróżuje po Polsce i Europie. Skończyłem trening z Biodynamic Breath and Trauma Release System BBTRS® prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, Uzyskałem certyfikat praktyka BBTRS® a następnie asystowałem podczas treningów certyfikujących BBTRS® Aktualnie współpracuje z Instytutem Rozwoju Potencjału Życia Piotra Bednarczyka. Kocham tańczyć, improwizować, słuchać swojego ciała, grać na instrumentach, być w kontakcie z naturą, w obecności i uważności być w relacji ze światem i samym sobą.

🌀 Ceremonia Oddechu to silna i głęboka podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu, świadomego ruchu i osadzeniu w ciele, tu i teraz – w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnię oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym.
Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierając otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwalniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.
Będziemy pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po Ceremonii. I wodę do picia.
Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces, a następnie pomóc w uwolnieniu się od problemu. W dniu Ceremonii Oddechu zalecam posiłek lekkostrawny, bez smażonych potraw, mięsa, cukru itp.
PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem, mocne stany lękowe.
UWAGA: Ceremonia Oddechu jest medycyną samą w sobie. Nie przystępujemy do Ceremonii w stanie odurzenia, pod wpływem narkotyków, alkoholu ani jakichkolwiek środków zmieniających stan świadomości.

Więcej o mnie: