David Weidemann

David Weidemann

David jest międzynarodowym life coachem, uzdrowicielem i instruktorem swojej autorskiej Techniki “Najwyższe Prawo”. Pracował z setkami klientów i wyszkolił prawie 200 uzdrowicieli, coachów i alternatywnych terapeutów. David od prawie 20 lat dąży do zrozumienia skutecznych metod osobistej transformacji. Pochodząc z długiej linii peruwiańskich szamańskich uzdrowicieli, pracował różnymi narzędziami, modalnościami i podejściami, w tym reiki, radykalnym wybaczaniem, huną, diagnostyką karmy, NLP, psychosomatyką i modalnościami uwalniania traumy. W swojej pracy jako uzdrowiciel David kontynuuje badanie, dlaczego w ogóle napotykamy pewne problemy życiowe i jak sprawić, by praca z tymi zagadnieniami była dostępna dla każdego. Technika “Najwyższe Prawo” przyszła do niego jako rozwiązanie pomagające „zrozumieć istotę człowieka” i dostarczyć uniwersalne narzędzia do trwałej zmiany na lepsze.
David na codzień, oprócz doskonalenia swojej modalności, prowadzi szkolenia, warsztaty, sesje indywidualne z klientami, głównie innymi terapeutami alternatywnymi. Dodatkowo współzarządza założonymi przez siebie: agencją Spiritual Coaching oraz Fundacją Golden Ratio.

www.najwyzszeprawo.pl

✅ Czy bogactwo Twoich doświadczeń i praktyk duchowych przenosi się bezpośrednio na Twoje ziemskie “tu i teraz”? A może masz wrażenie, że Twoja “ludzka powłoka” oraz “rzeczywistość” powiewają za Tobą? Wykład “Boska Codzienność Człowieka – jak osadzić zdobycze duchowości w Twoim Ziemskim Królestwie” ma za zadanie pomóc Ci zintegrować to, co często poddajemy separacji, czyli duchowość i codzienność. Nadszedł czas, aby w pełni osadzić się w każdej domenie, w której żyjesz.

✅ Każdy z nas jest Kreatorem Kwantowym oraz autorem swojego losu do momentu, kiedy nasza relacja z partnerem, rodzicem, dzieckiem lub instytucją idzie jak z płatka. O tym, jak uznać swoje absolutne autorstwo nad sytuacją, kiedy w grę wchodzą “osoby trzecie”, porozmawiamy podczas warsztatów “Boskie Autorstwo w Relacji – transformacja związków z układów karmicznych na nieograniczone”. Zapraszamy na spotkanie Was i wszystkie Wasze relacje: partnerskie, rodzinne, przyjacielskie oraz biznesowe. Wychodzimy z koła karmicznego i zabieramy relacje ze sobą.