Dobrostan & Woodandala

Dobrostan & Woodandala

Akaya Dobrostan – Alchemia Dobrostanu to przestrzeń, w której znajdziecie intencyjne rękodzieło, tworzone z miłości do natury i fascynacji jej symbolicznym wymiarem. Tworzę głównie kolczyki z piór oraz świece z wosku sojowego. Kolczyki-amulety niosą ze sobą moc i przesłanie żywiołu Powietrza. Świece wzbogacone są amuletami, dobranymi do intencji jakiej Niosąca Światło ma służyć. Może to być świeca afirmacyjna, ochronna, zodiakalna, czakralna.
💫✨
Praca z darami natury to cudowna twórcza medytacja i okazja do ciągłego pogłębiania czucia i rozumienia jej działania. Efektem mojej fascynacji jest rękodzieło wypełnione mocą, dobrą energią i pozytywnymi afirmacjami. Świece zawierają wyłącznie naturalne składniki, są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a do tego cieszą zmysły i wspierają spełnienie intencji. Kolczyki tworzę w czułym połączeniu, z osobą do której mają trafić.
WoodAndala to głównie pirografia na drewnie, tworzona często na zamówienie z intencją dla konkretnej osoby. Można tu zamówić swój osobisty kosmogram wtopiony w mandalę i wypalony na plastrze brzozy. Tworzy też łapacze snów, kolczyki, talizmany, podstawki pod kubek, kadzielnice, świeczniki i wiele innych. Niektóre prace powstają we współpracy z Alchemią Dobrostanu.