Doktor Miłość

W przeszłości pracowała na stanowiskach kierowniczych polskich i holenderskich firm odnosząc sukcesy zawodowe oraz finansowe, jednak nie przynosiło to oczekiwanego spełnienia. Dziś Asia głosi, że prawdziwa obfitość i spełnienie mogą wynikać tylko z odnalezienia prawdy o sobie w sobie. Uczy, że nie ma nic lepszego niż doświadczanie tego. Odtąd życie płynie lekko i prowadzi do obfitości, o jakiej nie śniliśmy.

Asia prowadzi osoby według własnej metody, na którą składają się kurs oraz sesje coachingowo – terapeutyczne. Obecnie zatrudnia 100 terapeutów własnej metody, prowadząc w swoich kursach tysiące ludzi i odczuwa spełnienie we wszystkich sferach życia.

Podczas Festiwalu Kocham Cię wystąpi dwa razy, oraz poprowadzi tegoroczną Wioskę Uzdrowicieli. Spotkacie tam nie tylko kochamciowych prelegentów, ale także terapeutów metody Doktor Miłość.

✅ Życie bez myśli, lęku i cierpienia to nasz naturalny stan. Powróć do pełni siebie

Zapraszamy słuchaczy do odkrycia wewnętrznej równowagi i spokoju, które tkwią w naszych pierwotnych stanachbycia. Dzieląc się własnym doświadczeniem, Asia zachęca do powrotu do autentycznego “ja” i osiągnięcia pełni siebie. Podczas prelekcji uczestnicy będą prowadzeni przez proces eksploracji swoich myśli, lęków i cierpień, aby zrozumieć, że są one warstwami narzuconymi przez zewnętrzny świat. Nie są one rzeczywiste a jedynie tworzą iluzję rzeczywistości. Życie bez lęku, myśli i cierpienia to nasz naturalny stan i warto rozbudzić w sobie ciekawość i gotowość, by ponownie do niego powrócić.

✅ W miłości wszystko okazuje się słuszne

Nasz umysł uzależniony od oceny wciąż interpretuje wydarzenia, na które napotyka. Tymczasem gdy milkną myśli i znika ocena pojawia się głębokie zrozumienie, ze każdy moment naszego życia jest właściwy. Asia przeprowadzi nas w trakcie wykładu do spotkania z obecnością w nas w której znika ocena, by można było dotknąć spokoju który wykracza poza zrozumienie i przynosi pewność że już teraz wszystko jest dobrze.

Więcej o mnie: