Droga w słońcu / Access bars

Droga w słońcu / Access bars

Hej. Nazywam się Martyna. Jestem kobietą, jestem mamą. Dusza ma spełnia się w tańcu, akrobatyke, podróżach. Podążam drogą swoich marzeń z szacunkiem do życia. Jestem wolnym ludkiem, zdecydowanie bliżej mi do lasów i łąk. Wierzę w moc Natury jako, że już ona sama w sobie jest dla nas ludzi uzdrowieniem. Wirze również, że Naturalnym naszym stanem jako istot ludzkich jest miłość i dobro. I, że to właśnie tam z utęsknieniem podążają nasze duszę, a wszystko co sprowadza nas do cierpienia to nic innego jak programy umysłu.
Z czym do was przychodzę? Access Barsy.
To bardzo delikatny masaż polegający na stymulacji aż 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały Twój stres, emocje, punkty widzenia, osądy, niepewność, lęki, frustracje, złość, ból oraz obawy. Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu oraz do spowolnienia pracy fal mózgowych. Masaż uwalnia ciężar zgromadzonych myśli, przekonań i ograniczeń. Jest wsparciem dla kobiet w ciąży i dzieci.
To czego możesz się spodziewać po sesji to głęboki relaks, ukojenie a przede wszystkim wewnętrzna zgoda ze sobą. Może się zdarzyć tak, że odpuścisz ból, z którym zmieżasz się od dawna bo po prostu dostrzeżesz, że nie jest on już zgodny z Twoją prawdą o sobie.
Bless You. 🍀 Do zobaczenia.