Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki

DZIKA DROGA czyli Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki – pasjonaci outdooru, na co dzień „porywają” ludzi do lasu, budują relacje między człowiekiem a naturą. Zajmują się edukacją, podróżują do Arktyki, kochają swoje dzieci – jedno czterołapne, drugie dwunożne. Występują licznie na międzynarodowych i krajowych konferencjach edukacyjnych i festiwalach podróżniczych. Są gośćmi w mediach, jako specjaliści w swoich dziedzinach. Uczą, inspirują, motywują, bawią i integrują. Pozwalają odkryć nowego siebie, a przede wszystkim emanują ciepłem i szczerością.

🎗️ZWIĄŻ SIĘ
Znajomość podstawowych węzłów jest niezwykle cenna. Pierwsze kroki stawiamy podczas sznurowania butów, a dochodzimy nawet to umiejętności alpinistycznych, speleologicznych, czy żeglarskich. Jednak nawet w życiu codziennym zawiązanie kilku najpraktyczniejszych węzłów jest w stanie ocalić sytuację oszczędzając nam godzin kombinowania albo stresów. Znajomość niektórych węzłów może ułatwić pracę ze zwierzętami, budowę ciekawych konstrukcji w domu, zawieszenie zwykłego hamaka na drzewie lub nawet huśtawki, inne mogą uratować życie. Warto poznać kilka z nich, nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą! Ponadto to warsztat pełen śmiechu, dobrej zabawy, współpracy, bliskości, integracji. Bo nic nie wiąże mocniej niż kawałek sznurka 😉

🌳BAŚNIOWY LAS

Baśniowy Las to spacer leśny skierowany dla rodzin. To wędrówka pełna przygód, zagadek, zadań do wykonania. Wszystkie aktywności mają pobudzać zmysły, ćwiczyć uważność, zachwycać małymi elementami, budzić dobre emocje i pomagać tworzyć silne relacje rodzinne oraz między rodzinami. To dobry czas na spacer w naturę i podróż po emocjach.