Edyta MagDaLena Borzymowska

Edyta MagDaLena Borzymowska

Jestem niezmiennie od lat zachwycona Życiem w każdym jego przejawie. Moją pasją jest badanie logiki Ducha w Materii i dlatego czasem nazywam siebie Duchologiem Czuję całą sobą jak wspaniale jest zaprojektowane nasze całe Bosko-Ludzkie Istnienie – wprost z matematyczną precyzją i genialną perfekcją w każdym detalu! Jednocześnie ogromnie fascynujące jest dla mnie podążanie Drogą Miłości – Miłości jako najgłębszego i najwyższego stanu Bycia i Życia na Ziemi. Wszystko wskazuje na to, że jedynym zadaniem, jakie tutaj mamy, jest połączenie się z naszego ludzkiego poziomu z Boską Inteligencją Miłości, którą JesteśMY i przeJAwianie jej jako swojego Najwyższego PotencJAłu. Zatem – JesteśMY tutaj po to, by KOCHAĆ! Kochać i Żyć w Wolności i Radości! Jest to ostateczne rozwiązanie gry świadomości, w której uczestniczymy od wieków i pokoleń na Ziemi – odnaleźć w sobie Miłość i stać się Nią jako ludzka Wzniesiona Istota. Czuję, że My Wszyscy przybyliśMY Tu Teraz właśnie w tym celu… Jako duchowy coach towarzyszę wielu wspaniałym osobom w ich Drodze Do Siebie, obejmując z czułością to, co prosi o wsparcie i ukochanie. Pomagam w każdej, bez wyjątku sytuacji życiowej, łącząc logikę Umysłu ze Światłem Serca, bowiem każde narodziny nowego w nas tego właśnie wymagają – koherentnej współpracy męskiego umysłu i żeńskiego serca.

Zawsze z wielkim wzruszeniem i ogromną wdzięcznością obserwuję Cud Ludzkiej Przemiany. W swojej pracy prowadzę każdego przede wszystkim przez przestrzeń i magię codzienności, w której zawarte są najcenniejsze dla naszego rozwoju informacje – i w której w istocie dzieje się nasze Oświecenie…

🌀 Opowiem Wam o Mocy Miłości w działaniu i o tym, jak zaprosić Ją do swojego życia. A także o tym, jaka jest Najważniejsza Duchowa DecyzJA, którą każdy z nas ma do podjęcia w swoim życiu… Miłość jest najwyższą wibracją w całej egzystencji i jej istotą. Jej Moc uzdrawia i zmienia rzeczywistość. Zawsze dla dobra nas wszystkich. Jak poddać się Mocy Miłości w codzienności – bez dyskutowania, dlaczego pojawiło się to, co już tu JEST? (i na nic zda się jakikolwiek opór:) Bo czymkolwiek to jest – zapewne tego dokładnie potrzebowaliśmy do swojego duchowego rozwoju. Co zrobić, jeśli czegoś nie akceptujemy lub nie potrafimy przyjąć?
Idea zawarta w tytule to także wezwanie do tego, aby zadać sobie pytanie o to, w jakich okolicznościach czujemy jeszcze stres, opór lub sprzeciw i z jakich powodów cierpimy?
Rzeczywistość jest dokładnie taka, jak być powinna i jest zawsze manifestacją Wyższego Porządku – kiedy to zaakceptujemy w sobie, życie stanie się dla nas nieustającą piękną przyGODą. Możemy być jednak pewni jednego – w każdej sytuacji, jaka nas spotyka zawsze chodzi o MIŁOŚĆ. Może dobrym pomysłem byłoby, aby pozwolić Miłości objąć całkowicie swoje życie? Wtedy stałaby się nareszcie ostateczną odpowiedzią w naszym świecie, pełnym problemów i pytań. Teraz jest dobry, a może nawet – najwyższy czas, aby zjednoczyć się w prawdziwej Wspólnocie Miłości i stworzyć Świat, o jakim zawsze marzyliśMY – Świat, w którym ŚwiaTło Miłości przejmie stery…
JesteśMY obecnie w przełomowej chwili, na granicy epok oraz – od kilku miesięcy – w znacznym przyspieszeniu globalnego procesu Transformacji. To wyjątkowy czas kwantowego skoku naszej Świadomości – indywidualnej i kolektywnej – jako Ludzkości, wraz z naszą ukochaną Planetą. Rozpościera się w nas teraz prawdziwie Nowy Wymiar Życia – przestrzeń Miłości, Wolności i Jedności. To bardzo ważny czas dla naszych osobistych wyborów – w każdej chwili Teraz. Jedynym właściwym rozwiązaniem jest obecnie odnowienie osobistych relacji z Boskością. Konieczne jest wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje wobec siebie i całej ludzkiej wspólnoTY. Mistyczna transformacja, która wypełnia nas stopniowo nieskończoną Energią i Miłością poszerza naszą percepcję i podnosi nas do świadomości Wyższego Ja. Naszym Przeznaczeniem jest nauczyć się żyć Miłością, którą JesteśMY. Obecnie żyjeMY w świecie, który zna potęgę Miłości, ale nie przebudził jej jeszcze w sobie. To właśnie nasze zadanie, które polega na tym, abyśmy zJEDNOczyli się z Boskością w sobie – Boskością, która jest Czystą ŚwiaDOMością zamieszkującą wszelkie formy życia. Twoje Serce wie, jak w prosty sposób powrócić do tej Harmonii ze Źródłem Istnienia (to, co Boskie zawsze jest proste:) Wtedy dopiero prawdziwie Jesteś SOBĄ i cieszysz się w pełni Życiem oraz wszystkim, czym Cię Wszechświat hojnie obdarowuje Nazwałam ten wspaniały proces „Drogą wprost w ramiona Miłości”. O niej właśnie opowiem na spotkaniu z Wami Poza tym przygotowałam dla Was kilka podpowiedzi i inspiracji do samodzielnych działań oraz piękne afirmacje Miłości. Będzie też unikatowe ćwiczenie Synchronizacji z Boskim Wymiarem w nas, czyli kwantowym polem kreacji i wszechmożliwości. To właściwie nie będzie wykład… Zapraszam Cię na Spotkanie Serc! W istocie każdy z nas ma w sobie całą Kosmiczną Wiedzę. Dlatego nie nauczam niczego. Jedynie z radością i zachwytem Inspiruję i Przypominam… Przypominam Ci, że Jesteś Wspaniałą Boską Istotą – Jedyną i Niepowtarzalną w całym Istnieniu!
PrzyTuLam Cię w Świetle.
Przypomnij sobie… Pamiętaj… Czuj… Bądź…
Do zobaczenia! Kocham Cię


MoJa sTroNa http://5wymiar.com/

MoJe WioSenne NaGraNia (TeleWizJa NTV)

https://www.youtube.com/watch?v=etKRnODyHxM
https://www.youtube.com/watch?v=r-5ifpSkwAs