Elohi 33

Elohi 33

Komponuje muzykę elektroniczną, tworzy sztuki wizualne z dziedziny rzeźby, grafiki, rysunku i malarstwa, zajmuję się także pracą z energiami wysokimi.
Ma za sobą wiele występów muzycznych. A te są dosyć nietypowe, bo każdy z nich jest czynnym rytuałem, którego zadaniem jest poprzez całą swoją magię wesprzeć światło w człowieku przez którego chociaż kropla dźwięku tego seta przepłynie.
Jego najnowszy projekt “LOVE działa spektakularnie, co autor stwierdza z wyników przeprowadzonych badań i opinii słuchaczy.
Każdy z utworów LOVE 33 jest zadedykowany, by budził w człowieku pewne szlachetne wartości, a każdy z dźwięków zaprogramowany został i napełniony najwyższym światłem i miłością. Tak by każda nutka była nośnikiem potężnej energii, przepływając przez odbiorcę i oddziałując na niego (także czysto fizycznie jako fala dźwiękowa) napełniała dobrem, pięknem, miłością oraz by budziła i wzmacniała wszystko co światłem w nim.

„Długo pracowałem nad tym, byłem silnie zaangażowany na każdej płaszczyźnie tego projektu. W głębokim stanie medytacyjnym, w wielkim kilkugodzinnym rytuale dokonało się się coś cudownego!!! Coś co jest moim wielkim sukcesem i dumą: najwyżej i najgłębiej działającym LOVE 33.

Moja muzyka to synergiczne połączenie magii i muzyki, to podróż po organicznym, pełnym życia świecie głębokiej mistyki i oczywiście miłości.
To świetliste pejzaże, pełne kosmicznych transformujących energii…
Dla dopełnienia dodam, że dane mi było stworzyć także kilka wystaw w przestrzeniach festiwalowych mojego projektu “Świetliste nadprzestrzenie istoty światła“.

Więcej o mnie: