Emilia Telatycka

Fizjoterapeuta, trener oddechu i nauczyciel uważności dzieci i młodzieży. Praktyk integrowania oddechem – prowadzi sesje oddechowe dla dorosłych i starszej młodzieży pomagając im pozbyć się nadmiaru stresu, odzyskać spokój, czułość i siłę do działania. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku psychologii pozytywnej w wychowaniu i edukacji. Z wielkim zaangażowaniem i troską towarzyszy ludziom w procesie poznawania siebie i odnajdywania swojego miejsca w świecie. Działa pod marką Razem w Mocy. Prywatnie uwielbia odkrywać nowe miejsca, pić kawę w krzakach, tańczyć, maszerować po górskich szlakach.

🧘 MINDFULNESS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Mindfulness (uważność) obejmuje szereg technik, które pomagają w skupieniu uwagi. Ukierunkowany jest na regulację emocji i radzenie sobie ze stresem. Jest nieocenionym wsparciem w edukacji emocjonalnej, dzięki której dziecko ma szansę zrozumieć uczucia swoje i innych, lepiej się komunikować oraz budować lepsze relacje. Choć brzmi to poważnie warsztat przeplatany będzie ruchem, zabawą, eksperymentami, zgadywankami oraz momentami ciszy.
Dzieci dowiedzą się o tym skąd się biorą emocje oraz gdzie je czują.
Poznają i zabiorą ze sobą dwie proste techniki oddechowe, po które pozwolą opanować im nieprzyjemne emocje a także zrelaksować. Na koniec wielozmysłowo zbadają otoczenie oraz zanurzą dłoń w worku niespodziewanek!

Zapraszam dzieci od 5 roku życia.