Ewa Cejner

Ewa Cejner

#umysł #hipnoza #serce

🌀 Ewa Cejner

Kochająca ludzi i naturę, doświadczona hipnoterapeutka i specjalista Recall/Healing. Autorka strony na Facebooku: Świadomość Życia. Od wielu lat wspiera tych, którzy chcą poznać siebie i żyć w zgodzie z prawdą swojego serca. Opracowała autorską metodę, która opiera się na połączeniu mocy podświadomości ze świadomym umysłem ivjego zasobami oraz mądrością Duszy. Pomaga odkodowywać emocjonalne przyczyny chorób, nadwagi, nałogów i wszelkich problemów życiowych. Dzięki metodzie uświadamiania konfliktów emocjonalnych i ich uwalnianiavpomaga osiągnąć idealną sylwetkę, do jakiej zostaliśmy stworzeni i w jakiej nasza Dusza pragnie funkcjonować w materialnym ziemskim świecie. Prywatnie mama trójki dzieci: Wiktorii, Weroniki i Bartosza, oddająca się pasji doświadczania życia poprzez ciekawość ludzi i świata i czerpanie radości z ziemskich rozkoszy.

🌀 Podczas spotkania dowiesz się dlaczego niektórzy ludzie mogą jeść dowolne ilości tego, na co mają ochotę zachowując szczupłą sylwetkę, podczas gdy inni po zjedzeniu przysłowiowego listka sałaty przybierają na wadze niemal w tej samej chwili. Poznasz emocjonalne i biologiczne przyczyny, dla których Twoja podświadomość „chroni Cię” poprzez obudowywanie Twojego ciała dodatkowymi
kilogramami. Nauczysz się metod wykrywania
emocjonalnych wyzwalaczy nadwagi i eliminowania ich. Jeżeli chcesz jeść tak jak lubisz i cieszyć się sylwetką w jakiej czujesz się najbardziej komfortowo – to jest to spotkanie dla Ciebie.

Więcej o mnie: