Ewa Cyran

Ewa Cyran pasjonuje się żywym życiem, które jest doświadczane pełnią kobiecej esencji. Razem z jej życiowym partnerem są pasjonatami i praktykującymi świadomego wzrastania w związku. W jej pracy Ewa wykorzystuje przede wszystkim swoje bogate doświadczenie oraz solidne przygotowanie merytoryczne w obszarze warsztatowo-terapeutycznym. Pracuje na wielu poziomach, takich jak emocjonalny, fizyczny i energetyczny, korzystając z psychologii zorientowanej na proces, dialogu z głosem, tantry, pracy z ciałem, energią, intuicją i wielu innych technik. Ewa prowadzi kobiece kręgi oraz sesje indywidualne, a także wraz z Mariuszem organizuje warsztaty i programy dla par. Wspólnie poprowadzą też warsztat na Festiwalu Kocham Cię.

✅ KOBIETA PEŁNI ŻYCIA

To warsztat transformujący wszystko to, co powstrzymuje nas od życia pełnią w paliwo do działania, do podążania w kierunku, do którego wzywa nas nasza dusza. Połączymy się z prawdą naszych serc i przejdziemy przez to, co jest aktualnie wyzwaniem w naszym życiu. Wejdziemy głębiej w to, co się pojawia, z czym każda z nas przychodzi, a co oddziela nas od czucia miłości i spełnienia.
Będziemy odzyskiwać dostęp do swojej mocy, połączenia z naturą (także z tą naszą dziką), odkryjemy nową odsłonę naszej kobiecej esencji.
A wszystko po to, aby otworzyć się na jeszcze więcej radości w życiu.

Więcej o mnie: