Ewa Mruk

Ewa Mruk

Moja droga życiowa, jest niebywale obfita w ziemskie doświadczenia. Jestem aktorką. Moje życie od lat związane jest z Kulturą i Sztuką, sztuka dopełnia mnie i przenosi w rejony wyższej wrażliwości. Od 20 lat współtworzę miejsce spotkań we Wrocławiu i Krakowie – Klubokawiarnię Mleczarnię. Szukam Radości i Spełnienia w wielu obszarach życia, tkając swoje ziemskie pełne Obfitości Życie. Upajam się Chwilą. Nasycam. Smakuje wegańskie jedzenie, Delektuję się Dotykiem. Pielęgnuję swoje Ciało w naturalny sposób. Rozpieszczam się zapachami natury. Tańczę. Doceniam w równowadze potężną energię Męską i Żeńską, a wszystko to pod czułą codzienną praktyką Jogi Kundalini. Uwielbiam Śmiać się i Cieszyć w każdym Oddechu. Szukam Radości. Pracuję z Uczniami w Prawdzie, przenosząc Nauki w Życie.

Pracuję warsztatowo oraz indywidualnie z Uczniami. Przygotowuję Indywidualne Sesje Praktyk Medytacyjnych na Potrzeb Indywidualnych Grup Biznesowych, Retritów oraz Festiwali Rozwojowych.
Współpracuję Warsztatowo z Agnieszką Maciąg, prowadząc Medytacje oraz Praktyki Podczas jej Autorskich Warsztatów. Współpracuję z Tomkiem Niewiadomym, we wspólnych Praktykach Medytacyjnych i Muzycznych. Prowadzę poranne Sesje Medytacji oraz praktyk Online w grupie zamkniętej Harpreet Chand Kaur. https://www.facebook.com/groups/264571944546282

✅ GŁOS DUSZY. VOICE OF SOUL.
UWALNIAJĄCE I UZDRAWIAJĄCE SPOTKANIE Z SAMYM SOBĄ.

Warsztat Uwalniania Głosu w Połączeniu z Mocą Jogi Kundalini. Praktyka I Medytacja.
Warsztat dla Kobiet i Mężczyzn.
Dla Tych, którzy otwierając Usta, chcą wyrażać się Sobą – prosto z serca.
Bez Blokad. Bez Kompleksów i Bez Utknięcia.
Dla Tych, którzy czują, że nie są słyszani. Życiowo.
Dla Tych, którym Słowa Utykają w Gardle.
Potrzebują Przejść Swoje Ograniczenia Strachu i Lęku, przed Własnym Zdaniem.
Własną Mocą. Osobistą Mocą.
To wielopoziomowe Dotknięcie Własnego Głosu i Własnego Ja.
W wyrażaniu się. W ekspresji. Szukanie własnego Osobistego Brzmienia.
Osobistej Wibracji.
Unikatowego Indywidualnego Dźwięku. Bez Ocen. Bez presji i oczekiwań.
Uwolnienie. Wyzwolenie. Ukojenie. Ukochanie.

Podczas warsztatu będę Udrażniać cały System Energetyczny. Oczyszczać, Odpuszczać i Harmonizować Nasz System Czakr i Kanałów Energii. Będę Rozbijać Zastałe Schematy, Rozpuszczać Bloki i nadawać naszemu Ciału Przyzwolenie. Przyzwolenie na Bycie Sobą. Przyzwolenie na Przepływ. Będziemy Inspirować Do Kreacji. To Uwolnienia Wielkiego Twórczego Potencjału.
Narzędzia Jogi Kundalini są niezwykle wspierające przy Odzyskiwaniu Własnego Głosu. Mantry – wielkie narzędzie znane od tysiąca lat, Harmonizujące i Uzdrawiające – otwiera kanały energetyczne w naszym ciele. W sanskrycie Man znaczy Umysł, zaś Tra – wychodzić poza Coś. Mantra, poprowadzi cię poza twój Umysł, zaabsorbuje go tak, że będziesz mógł doświadczyć swojego prawdziwego Ja.
Będziemy Odkrywać niezwykłe połączenie Naszego Gardła, przeboskiej Piątej Czakry z Naszą Świętą Bramą Przyjemności i Kreatywności – Czakrą Sakralną. Połączenie przestrzeni Gardła z naszymi Narządami Płciowymi to podstawowe zrozumienie Istoty Uwolnienia i Wielkiej Ulgi. Odpuszczenia.
Do Praktyki proszę przygotuj: matę, poduszkę do medytacji, koc, wodę lub ciepły napój.

Więcej o mnie: