Ewa Mruk

Przestań ignorować tym, kim jesteś.

Warsztat z wykładem, praktyka jogi kundalini, medytacją, mantra. Kompletna praktyka dla Podniesienia. Dogłębne połączenie się ze Sobą. Poczucie Siebie. Oczyszczenie niechcianych Programów. Wejście w Nowe. Konstytucja Nowego Ja. Potężne Pole Zmiany Kodów i Programów. Warsztat przeznaczony dla kobiet, mężczyzn, par i singli, dla osób niebinarnych.
Przygotuj do warsztatu matę do jogi, poduszkę do medytacji, napój do picia. Niczego nie oczekuj, a Zaufaj.

🦚WIECZORNA MEDYTACJA UZDRAWIAJĄCA Z MANTRĄ
Aktywacja Kundalini. Aktywacja Energii Życia.
Aktywacja Wibracji Osobistego Dźwięku.

🌿 Pisze o sobie:
Jestem Aktorką. Od ponad 20 lat Prowadzę w we Wrocławiu i Krakowie miejsce Spotkań Klubokawiarnia Mleczarnia To, co Uwielbiam Czynić To Jogę Życia. Jogę Codziennego Doświadczania. Moim Unikatowym Talentem i Właściwością, to Potężna Inicjacja i Wsparcie przy Najbardziej Głębokich Procesach Rozwojowych i Przejściach przez Czas Tranzytów. Podczas samej Obecności Moje Pole Działa Wybudzająco i Inicjująco. Uruchamiam zmiany w Człowieku. Zasiewam Ziarno, które Wzrasta i realnie przekładają się na Codzienne Życie, Relacje i To co buduje się w Nas, Tu Na Ziemi. Ziemskie Rozkosze Istnienia na Poziomie Duszy, Umysłu i Ciała. Wspólne Praktyki Medytacji Tworzą przy mnie Pole Uzdrawiania.

🌿🌿
1. K.R.I. KUNDALINI YOGA TEACHER poziom I, II
2. twórczyni Autorskich Odosobnień w Milczeniu „Ani Mru Mru”
3. twórczyni platformy do medytacji w GRUPIE HARPREET CHAND
4. PERSONAL YOGINI by Ewa Mruk – osobiste, prywatne wyjazdy dla osób ceniących sobie bardzo osobisty kontakt, bez medialnego udziału. Wyłącznie indywidualne praktyki, medytacje, wykłady dla idywidualnych osób, rodzin, par.
5. współtwórczyni Corocznego Tygodniowego Warsztatu Summer Camp Voice&Soul Camp
6. współtwórczyni autorskich warsztatów rozwojowych: OSOBISTA TRANSFORMACJA – poziom I, II, III oraz PRZEBUDZENIE ŻYWIOŁÓW i KUNDALINI BEAUTY SET & REST
7. prowadzę autorskie indywidualne i warsztatowe sesje Uzdrawiającego Dotyku.

Więcej o mnie: