Ewa Mruk

Ewa Mruk

Jestem Ewa Mruk. Jestem Harpreet Chand Kaur.
Moja droga życiowa, jest niebywale obfita w ziemskie doświadczenia. Jestem aktorką. Moje życie od lat związane jest z kulturą i sztuką, sztuka dopełnia mnie i przenosi w rejony wyższej wrażliwości. Szukam Radości i Spełnienia w wielu obszarach życia, tkając swoje ziemskie pełne Obfitości Życie. Upajam się chwilą. Nasycam. Smakuje wegańskie jedzenie, delektuję się dotykiem, pielęgnuję swoje ciało w naturalny sposób, rozpieszczam się zapachami natury. Doceniam w równowadze potężną energię Męską i Żeńską, a wszystko to pod czułą codzienną praktyką Jogi Kundalini. Uwielbiam Śmiać się i Cieszyć w każdym Oddechu. Pracuję z Uczniami w Prawdzie, przenosząc Nauki w Życie. Pracuję warsztatowo, indywidualnie oraz prowadzę poranne Sesje Online w grupie zamkniętej Harpreet Chand Kaur. https://www.facebook.com/groups/264571944546282
Imię duchowe, Harpreet Chand Kaur to droga mojego Przeznaczenia. Droga mojej Duszy. Istnieć w Dobroci i Miłości do Świata. Podążać do pełnego smakowania życia.
Astrologia chińska, Bazi, widzi we mnie Wodnego Konia – Wodę Yang nad Ogniem Yin – energii oazy, gejzera, czy też koni w galopie. Woda Yang z Ogniem Yin łączy się w sprzyjających warunkach w energię Drzewa – niespożytej Radości i Wolności. Taki układ jest też jednym z najbardziej Romantycznych. Miłość jest moją Inspiracją i Siłą Napędową. Duchowym przesłaniem zawartym w Horoskopie Astrologii Zachodniej jest u mnie rozpowszechnianie Ognia świątynnego: Nauczanie, Wtajemniczanie i Radosne Przeżywanie. Jestem certyfikowaną nauczycielka Jogi Kundalini wg przekazu Yogi Bhajana przez międzynarodową organizację KRI – Kundalini Research Institute. Poziom I i II.

Boska Kobiecość. Boska Męskość. Boska Unia. Mężczyzna robi przestrzeń dla Kreatywności Kobiety. Kobieta może rozwinąć Swą kreatywność i moc w tej przestrzeni. Otwiera się powolutku jak najpiękniejszy kwiat. Kiedy czuje się bezpiecznie, Otwiera się i Mężczyzna może wejść do Aury Kobiety. Wówczas następuję autentyczne spełnienie. Może rozkwitnąć miłość w pełnej okazałości. Poczuj odwagę wejść na ścieżkę prawdziwej Autentycznej Relacji. Autentycznej Miłości. Podczas praktyki podczas pracy z ciałem, oddechem i energią poczujesz przepływ nowych jakości w Sobie. Otwarte Serce, głęboki Spokój i Otwartość na To,co przed Tobą. Połączenie ze Sobą.