Ewa Sulej

Ewa Sulej

Droga, którą przeszłam i którą idę wciąż otwiera moje serce na czucie. Czucie siebie i drugiej osoby, tego z czym jest. Moją pasją jest wnikanie. Wnikanie głębiej. Widzenie i rozumienie tego, co stoi za trudnościami, których doświadczamy, z czym się miotamy, czemu nam się one przydarzają w życiu. Jestem pasjonatką świadomego wzrastania w związku. Pracuję z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją, i wiele innych. Prowadzę warsztaty „Żywe związki”, kobiece kręgi i sesje indywidualne. Więcej możecie przeczytać na stronie zywezwiazki.pl. i fan page’u, który prowadzę www.facebook.com/zywezycie

Krąg kobiet to doświadczenie bliskości i intymności między kobietami. A w kręgu zadziewa się magia. To, co żywe w każdej z kobiet zostaje ukochane, w taki sposób, jaki w tu i teraz płynie z serca. To bezpieczna przestrzeń, w której rozpuszcza się to, co trudne, oczyszcza serce i napełnia radością i miłością.

Warsztat jest dla wszystkich, którzy chcą otwierać się na miłość, głębsze spełnienie w relacji i tworzenie nowego życia. Dla tych, którzy przechodzą aktualnie kryzys w związku i chcieliby zrobić krok ku odnowie relacji. Dla tych, którzy marzą o tym, aby być w głębokiej relacji z tą jedną osobą, być przed sobą w pełni szczerym, widzieć siebie nawzajem takim, jakim się jest i wznosić się na nowe poziomy połączenia w komunikacji, bliskości i intymności.