Filip Ziółkowski I Juanita Peña

Filip Ziółkowski I Juanita Peña

Vibraciones de Amor, z hiszpańskiego „wibracje miłości”, to serce ameryki połączone z sercem słowiańskim, to muzyczna rodzina, tworzona przez małżonków Filipa Ziółkowskiego (Polska) i Juanitę Peña (Kolumbia) wraz z zaproszonymi artystami z całego świata. W tym szczególnym czasie, z pomocą autorskiej muzyki dzielą się mocą uniwersalnej miłości, radości i braterstwa wszystkich narodów.
„Od 12 lat jesteśmy siewcami nowej świadomości, której uczyliśmy się i praktykowaliśmy według tradycji przodków Indian z Ameryki Łacińskiej. Śpiewamy o miłości, która wibruje w każdym świętym związku, śpiewamy o miłości uniwersalnej rodziny, która daje nam wsparcie i rozwój, śpiewamy o miłości do natury, matki ziemi, której jesteśmy częścią. Nasze pieśni to wibrujące modlitwy, dźwiękowe lekarstwa duszy, pochodzące z Kolumbijskiej dżungli, z pasma górskiego Andów, z dzikich rzek płynących do obu oceanów, od źródła do źródła. Śpiewamy, aby pamiętać, kim jesteśmy i dzielić się dobrą nowiną, zasiewając marzenia o Nowej Ziemi i uczestnicząc w ich realizacji.

Niechaj dźwięki Vibraciones de Amor zasieją ziarno miłości w waszych sercach.

✅ Vibraciones de Amor – Siejemy ziarna miłości
Śpiewamy o miłości, która wibruje w każdym świętym związku, o miłości uniwersalnej rodziny, która daje nam wsparcie i rozwój, o miłości do natury, matki ziemi, której jesteśmy częścią. Niechaj dźwięki Vibraciones de Amor zasieją ziarno miłości w waszych sercach.

Zapraszamy: https://vibracionesamor.com/

✅ Uzdrawianie Śpiewem
Pomożemy Ci usłyszeć pieśń Twego Ducha. A jeśli jesteście gotowi, pokażemy Ci jak obudzić moc uzdrawiającego głosu. W tej intymnej podróży poznamy dźwięki i wibracje własnego ciała. Otworzymy nowe spiralne ścieżki, budząc w nas medycynę, która uzdrawia i zmienia wewnętrzne kody.
Poprzez starożytne techniki, doświadczymy jak dźwięk rozkwita w nas, wibruje, uzdrawia i odżywia naszego ducha. Będziemy współtworzyć harmonię i dźwięki dla Nowej Ziemi, poznamy nowe słowa i idee, które pozwolą nam na nowo uwierzyć, że magia istnieje.

Przypomnisz sobie, czym jest moc świadomego śpiewu i nauczysz się jak zasiewać nasiona intencji, aby miały szanse na realizację.

Wspólnie zaśpiewajmy z intencją miłości!
Wołam Cię, czekam na Ciebie.
Jestem Tobą a ty jesteś mną.