Grejs Masaż LOMI LOMI

Grejs Masaż Lomi Lomi

CUDOWNE MASAŻE LOMI LOMI NUI

Metoda pracy z ciałem: Masaż, Ajurweda, Joga, Oddech, Terapia Dźwiękiem
Prowadząca: Grażyna Mikołajczyk- Grejs

Hawajski masaż LOMI LOMI NUI to zabieg pochodzący wprost z wysp polinezyjskich. Niegdyś zarezerwowany był tylko dla wodzów wielkich plemion. Masaż wykonywany jest boczną krawędzią ręki oraz łokciami. Lomi Lomi Nui działa równie mocno na ciało, jak i na umysł osoby masowanej. Doskonale rozładowuje napięcie mięśniowe, sprzyja wypoczynkowi i poprawia samopoczucie.

Ajurwedyjski zabieg MARMA to jedyna w swoim rodzaju naturalna metoda o niezwyklej mocy usuwania napięć na poziomie ciała, umysłu, pamięci emocji. Zabieg harmonizuje całą naszą istotę przez co przywraca siły witalne, odmładza i podnosi poziom energii. Efekt odczuwalny jest już po jednym zabiegu, po którym długo utrzymuje się głęboki stan spokoju. Marma uwalnia od uzależnień (papierosy, alkohol, narkotyki), doskonale sprawdza się również przy silnym osłabieniu organizmu, podczas choroby lub przy innych problemach zdrowotnych.

Zabiegi, które wykonuję wprowadzą do Twojego życia równowagę, spokój, radość i miłość. Moje motto życiowe: Kogo dotykam rozwija się jak kwiat lotosu.

Grażyna Mikołajczyk (Grejs) jest nauczycielką Jogi, specjalistką ajurwedyjską od 20 lat. Ukończyła liczne szkolenia w Niemczech, w Indiach a także w Polsce, podczas których uzyskała certyfikaty nadające uprawnienia. Asystowała i brała udział w ponad stu kursach pracy z oddechem. Prowadziła także zajęcia z młodzieżą i studentami (Joga, Oddech, Joga Śmiechu) . Zabiegi, które wykonuje Grejs to przede wszystkim: hawajski masaż Lomi Lomi Nui, Marma ciała,

Ponadto Grejs jest specjalistką od Kronik Akaszy (1 i 2 stopień) oraz od Biologii Totalnej.
Organizuje warsztaty, kursy i spotkania: Kręgi Kobiet i Mężczyzn, Taniec Spontaniczny, Joga Śmiechu,
Koncerty mis i gongów tybetańskich, Warsztaty Oddechowe.
Kocha poznawać nowe osoby, dzielić się swoim doświadczeniem oraz pomagać innym.

Motto życiowe: Kogo dotykam rozwija się jak kwiat lotosu!