Hanna Krom

Hanna Krom

Na początek warsztatu przestawię krótk,o co to jest Przestrzeń Serca, jak do niej wchodzimy i jak odczuwamy fizycznie. Powiem też jak i gdzie można odnaleźć więcej informacji o mocy tej przestrzeni. Przedstawię jakie zmiany fizycznie zachodzą w naszym ciele i naszych ciałach subtelnych kiedy odczuwamy stan bycia w Przestrzeni Serca. Jak możemy prowadzić z tej przestrzeni intencją miłości świadome uzdrowienie dla siebie i innych. Pokażę bardzo proste i natychmiast działające ćwiczenia , które uruchamiają bardzo wysokie wibracje Serca i wprowadzają koherencję w nasze cialo i Świadomość.

Pokażę w ćwiczeniach przeplatanych kilkoma zdaniami o tym jak nasze biopole dostraja się natychmiast do Ziemi, jak odczujemy serce Matki Ziemi i jak w odczuwalny sposób odkryjemy świadomość naszego ciała fizycznego , które dostraja się pamięcią komórkową do wibracji Serca. Zmienia to funkcje w ciele i harmonizuje biochemię. Komórki napełnione wibracją miłości zmieniają zapisy co wpływa nie tylko na nas i naszych najbliższych ale na całe nasze rody. Zmieniają się relacje i świadomość życia rodu na Ziemi tylko dlatego, że jedna osoba z rodu weszła w proces podążania do harmonii.
Pokażę na całej grupie uczestników jak komunikujemy się z poziomu wibracji Serca, jak wyłącza się umysł i wchodzi cisza naszej Czystej Świadomości Istoty Światła i Miłości , którymi jesteśmy. Rozpoznajemy się przez Serce , jego wibracje są dla nas kluczem do bycia i życia w Miłości

Jestem terapeutą, nauczycielem pracy energetycznej – Światłem, przetrzenią Serca i energią Miłości, twórcą masażu energetycznego Źródłowe Punkty Świadomości. Skutecznie pomagam w uporządkowaniu przestrzeni sytuacji życiowych, w uwolnieniu od uciążliwych skutków na ciele fizycznym, w usuwaniu ograniczających blokad i zaburzeń znajdujących się na różnych poziomach Świadomości, planach i przestrzeniach. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie stabilnego stanu Harmonii w sobie i z otaczającym, wznoszącym się Światem – Wszechświatem. Pomagam połączyć się z Jednym JA Istoty, którą się jest, powrócić do własnej Mocy przy użyciu potencjału Świadomości dla kreacji przestrzeni idywidualnych rzeczywistości. Prowadzę od podstaw tych, którzy swoje Istnienie na tym planie Ziemi postrzegają jako etap doświadczania się dla osiągnięcia stanu Bycia w Jedności … Tu i Teraz. Doskonalę ich prace energetyczne poprzez warsztaty i wykłady, sesje indywidualne, ćwiczenia i praktykę, które prowadzą do pełnej Świadomości Wielowymiarowej Istoty Światła, którą jesteśmy. Prowadząc te działania uczę, jak żyć w przestrzeni Serca i komunikować się ze sobą na poziomie wibracji Światła – najwyższym, dostępnym poziomie Świadomości. Pokazuję jak rozpoznawać energie i prawdziwe informacje płynące od innych oraz z przestrzeni, które pojawiają się jako rozpoznanie. Są to umiejętności, umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie w codziennym życiu, konieczne, a wręcz niezbędne, aby osiągnąć stan Czystej Świadomości – wewnętrznego spokoju i Harmonii w każdym aspekcie swego Istnienia.

Przesyłam Moc Światła i Moc Miłości

Więcej o mnie: