Ina Liliana Kubas

Ina Liliana Kubas

Lekarka medycyny chińskiej, szamanka, nauczycielka, wizjonerka Nowej Ziemi. Swój rozwój osobisty rozpoczęła od nauki medycyny chińskiej, której zrozumienie otworzyło jej patrzenie na świat z innej perspektywy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i praktykę w tym obszarze pod nadzorem bliskich jej sercu Mistrzów i Nauczycieli, wybitnych praktyków z całego świata. W holistycznej terapii pacjentów stosuje zróżnicowane metody integrujące różne szkoły, w tym akupunkturę, ziołolecznictwo, dietoterapię, Qi Gong i pracę z ciałem. Korzysta z praktyk szamańskich. Ukończyła Szkołę Wiedzy Szamańskiej, kursy pracy z Kronikami Akaszy u Gabriell Orr, chirurgii fantomowej, Merkaby i inne. W 2021 r. otrzymała błogosławieństwo szamańskie od Jadwigi Nairy.
Popularyzuje świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i praktyczne warsztaty. Podążając Ścieżką Serca coraz lepiej rozumie siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat.
Lekarka medycyny chińskiej, szamanka, nauczycielka, wizjonerka Nowej Ziemi. Swój rozwój osobisty rozpoczęła od nauki medycyny chińskiej, której zrozumienie otworzyło jej patrzenie na świat z innej perspektywy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i praktykę w tym obszarze pod nadzorem bliskich jej sercu Mistrzów i Nauczycieli, wybitnych praktyków z całego świata.
W holistycznej terapii pacjentów stosuje zróżnicowane metody integrujące różne szkoły, w tym akupunkturę, ziołolecznictwo, dietoterapię, Qi Gong i pracę z ciałem. Korzysta z praktyk szamańskich. Ukończyła Szkołę Wiedzy Szamańskiej, kursy pracy z Kronikami Akaszy u Gabriell Orr, chirurgii fantomowej, Merkaby i inne. W 2021 r. otrzymała błogosławieństwo szamańskie od Jadwigi Nairy.
Popularyzuje świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i praktyczne warsztaty. Podążając Ścieżką Serca coraz lepiej rozumie siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat.
✅Seksualność wg tao i medycyny chińskiej
W tradycji taoistycznej seks istnieje w zupełnie innym kontekście niż na Zachodzie. Energię seksualną wraz z uważnym nią zarządzaniem uważa się za drogę do zdrowia, witalności i długowieczności a także nawiązanie relacji z Boskością. Opowiem Wam nie tylko o BHP taoistycznych technik seksualnych, ale przede wszystkim o zasadach gromadzenia energii seksualnej oraz transformowania jej w energię witalną i uzdrawiającą moc ❤
Wykonamy kilka ćwiczeń (indywidualnie i w parach – dla chętnych 😉 aktywujących w nas energię seksualną. Poczujecie jaki ma ona potencjał i jak nią kierować dla witalności, piękna, kreacji i własnej świetlistości. Zapraszam serdecznie ❤
✅ Era Wodnika: wybieram WOLNOŚĆ!
Nastała Era Wodnika. Obecny czas daje nam ogromne możliwości otwarcia się na energię Wolności oraz Czystej Informacji i Czystej Intencji z Serca. Era Wodnika rządzi się prawni fizyki kwantowej jak nigdy wcześniej. Myśl i czucie w stanie Wolności prowadzą do natychmiastowej manifestacji.
Poczucie Wolności jest stanem, który zależy wyłącznie od nas samych – nie od czynników zewnętrznych. Bo Wolność zaczyna się w głowie. Wolność to stan umysłu. Osiągając ten stan
– permanentnie czujesz się swobodnie,
– widzisz świat w możliwościach a nie przeszkodach,
– wychodząc z roli ofiary wchodzisz w rolę kreatora Twojego życia,
– już tylko Ty decydujesz o swoim życiu.
Wolność nie ma granic. Ale ważne jest w niej Świadome Kreowanie Wizji. Poznając swoje ograniczenia i transformując je w Moc, nadajemy upragniony kierunek na naszej życiowej ścieżce oraz wpływamy znacząco na losy Ziemi.
Podczas warsztatu chcę Was zainspirować jak dążyć do Wolności (bo życie to ciągła droga i nauka) i pokazać praktyki, które zbliżają do tego stanu.

Więcej o mnie: