Irmina Chocianowicz

Irmina Chocianowicz

Zapraszam Was do kręgu, gdzie opowiem o zwierzętach mocy, ich energiach oraz o tym w jaki sposób mogą się z nami kontaktować. Następnie poprowadzę przez szamańską podróż po Zwierzę Mocy.

Zwierzęta mocy to potężne energie, które wspierają nas w życiowej wędrówce, oferując nowe siły i świeże spojrzenie na nurtujące Cię problemy. Zwierzęta w swojej fizycznej postaci są dla nas przyjaciółmi, opiekunami i nauczycielami, jeżeli tylko potrafimy zaufać im i uważnie obserwować ich zachowanie pełne mądrości życia w zgodzie z naturą. Koncepcja zwierzęcia mocy występuje w różnych kulturach. Według wielu przekazów w momencie naszych narodzin towarzyszy nam duch, energia jednego ze zwierząt. Są to nasi przewodnicy, opiekunowie, doradcy, obrońcy, inspiratorzy. Pojawiają się w różnych momentach, wydarzeniach, czy sytuacjach naszego życia. Przynoszą nam przesłanie, wsparcie bądź ostrzeżenie.

Irmina Inka Chocianowicz

Terapeutka holistyczna, instruktor jogi oraz tańca współczesnego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Założycielka Studia Tańca Flash Dance oraz Teatru Tańca Oshicat działających w Opolu. Absolwentka Szkoły Szamanizmu. Regularnie poszerza swoją wiedzę, podnosi kwalifikacje i doskonali umiejętności biorąc udział w licznych warsztatach w kraju i za granicą. Stworzyła wiele spektakli teatralno-tanecznych. To właśnie taniec i ruch szeroko pojęty jest jej wielką miłością i pasją, który z powodzeniem łączy w swojej pracy terapeutycznej. Zajmuje się naturoterapią oraz masażem. Prowadzi kręgi kobiet oraz zajęcia i warsztaty z tańca, jogi, medytacji, świadomości ciała i wyrażania siebie, na których odnajdujemy połączenie i harmonię pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje terapeutyczne. Pracuje z energią oraz praktykami szamańskimi, dzięki którym możemy odnaleźć własną moc, mądrość i kreatywność. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia potrzebne do rozwoju i transformacji, tak by móc sięgnąć w pełni po swoje życie w radości, wolności i miłości. Tworzy i współorganizuje Festiwal Wiedzy Alternatywnej „Kocham Cię”, na którym odnajdujemy przestrzeń by pójść drogą miłości ku sobie oraz przestrzeń na rozwój i doświadczanie.

„Wciąż staram się rozwijać, próbować i doświadczać siebie i nowych rzeczy, jak również udoskonalać swój warsztat i swoją pracę. I to najbardziej mi się podoba – ROZWÓJ- w tej nieograniczonej dziedzinie sztuki jakim jest życie:)

Prywatnie jestem Partnerką, Matką, Dzieckiem Natury,…, Szamanką i Czarownicą 😉
Uwielbiam spotykać się z ludźmi by razem kreować świat 🙂
Jestem, Czuję, Widzę, Słyszę i Kocham ♥

Do zobaczenia na warsztatach 😊

Więcej o mnie: