Jadwiga Naira

Jadwiga Naira

🌀 Jadwiga Naira jest współczesnym mistykiem, duchowym nauczycielem, współczesnym szamanem, podróżnikiem zgłębiającym wiedzę opartą na własnym doświadczeniu, obserwatorem i myślicielem systemu. Jej praca łączy istotę wielkich tradycji, mądrości z wiedzą naukową i własnym doświadczeniem. Jadwiga Naira przez ponad 17 lat pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata. Poprzez nauki, medytacje czy inicjację aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie. Prowadzi “Centrum Ty i Wszechświat”, czyli warsztaty, medytacje, podróże, spotkania, a także szkołę szamańską.
„Praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne, a szaman operuje duszę.” – Jadwiga Naira

🌀 1. MIŁOŚĆ… ZWIĄZKI… NOWA ŚWIADOMOŚĆ… RAZEM
CZY OSOBNO?

Kim jestem? Jaki jest plan mojej duszy? Dlaczego moje związki są obciążone bólem, zdradą… Dlaczego jestem sam/sama? Jak rozróżnić energię płynącą z serca i z umysłu? Kiedy tworzę, a kiedy jestem w energii tak zwanego przeznaczenia? Zapraszam was na poznanie różnorodnych światów po to, by bardziej poznać i zrozumieć SIEBIE. Miłość pomiędzy Kobietą i Mężczyzną ma olbrzymią wartość w naszej ludzkiej ewolucji. Przeżyliśmy i czasami nadal przeżywamy różne rodzaje miłości… Szukamy… doświadczamy… roztajemy się i wracamy… Przeżywany miłość, która boli i ogranicza. Miłość, która się poświęca… Niektóre schematy miłości są zapisane w naszym DNA jako informacja z czasów historycznych i innych. Więc warto to zrozumieć… poczuć… uwolnić…
Obecnie mamy czas, który mówi… MIŁOŚĆ JEST SZCZĘŚLIWA. Wystarczy sobie przypomnieć… Naturalnie do tego trzeba odwagi by rozumieć i żyć taką Miłość.
Zapraszam Was na NASTĘPNY KROK W EWOLUCJI MIŁOŚCI…
KOCHAJ… tak, jakby MIŁOŚĆ nigdy nie cierpiała…
TAŃCZ….tak, jakby nikt na Ciebie nie patrzył…
ŻYJ… tak, jakby Niebo było na Ziemi…
ZAUFAJ… tak, jakby nikt nigdy Cię nie zdradził…

🌀 2. MIKRO I MAKRO KOSMOS – SYNCHRONIZACJA Z
OBECNĄ ENERGIĄ
Nigdy jeszcze nie potrzebowaliśmy się tak bardzo jak teraz. Nigdy Ziemia i cały Wszechświat nie potrzebowały nas tak bardzo jak teraz. Nie odgradzajmy się od siebie tak jak powietrza nie można od nas oddzielić. My, Ziemia, Natura i Kosmos to Jedność. Zaufaj, gdyż między Niebem a Ziemią istnieje jeszcze miliony rzeczy… Kiedy nasz umysł dotrze do granic możliwość otwierają się następne Drzwi… JEDNOŚĆ ZE WSZYSTKIM, CO JEST… Nie musimy przyglądać się biernie możemy uczestniczyć w Procesie Ziemi – NASZEJ EWOLUCJI. Kim jesteś? Co czujesz? Czego chcesz? Jaką wartość ma Planeta Ziemia dla Ciebie? Jaki jest Twój udział w Jej i Twoim procesie. To, co w Twoim Sercu jest tym samym w całym Wszechświecie. Poczujmy swoją frekwencję otoczenia, Ziemi i Kosmosu. Nasz Duch jest nieskończony i lekki… Przyszłość nie ma jeszcze ustalonej formy. To od Nas zależy. Zapraszam do Tworzenia. Niech Wszystkie Istoty i Wszystkie Światy będą Wolne i Szczęśliwe.

Więcej o mnie: